Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Manphis) Tegnap beszéltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Manphis) Tegnap beszéltem ex-csajommal, mondtam neki hogy még mindig szeretem, ő kért h. ne beszéljünk mert el szeretne felejteni és h. már nem szeret jár most valakivel. Szerintetek rám fog írni, hogy gondolkodott az eddigi múltunkon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, h te nézel ki jobban, v akivel most jár.
2011. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem attól függ ez gyerekes dolog.
2011. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a nők gyerekesek, mert náluk attól függ.
2011. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem néz ki jobban 1 hosszú hajú és igénytelen ki nézetü rocker gyerek és váltig állítja exem hogy sokal jobb a srác mert hogy több mint én és hogy a gyereknek a lénye ami jobb :S ez az amit nagyon nem tudok elképzelni.Egy igénytelen kötsög mivel lenne jobb nálam ?

Ahányszor volt hogy el telt 1 hónap minden hónapban rajzoltam neki 1 borítékra és ídéztem neki valami szépet

Karácsonyi ajándékot és sajátkezüleg készítettem neki. amikor tudtam mindig vittem neki 1 szál rózsát.Városban lakik én meg 45 kmre tőle 1 kis faluban és képes voltam neki májusfát állítani hemsegtek a rendőrök este de szerencsémre csak haza felé állítottak meg minket így nem kellet magyarázkodnunk hogy honnan van a fa? amúgy 1 rokon erejéből volt.

Szakításunk után 1 hétig még beszéltünk akkor mondta exem hoyg hajtrá ez a csávó de mondta hogy mégse jött vele össze mert hogy csak engem akart pótolni vele. erre most meg hogy járnak meg hogy jobb mint én ezt nem tudom el hinni.

2011. ápr. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!