Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha a párom nem igényli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a párom nem igényli minden nap hogy beszéljünk?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Neki nagyobb a szabadságigénye mint nekem.És sokszor azt veszem észre hogy nem tetszik neki hogyha felhívom.Csak hétvégén tudunk találkozni így csak a telefon marad hétköznap.De úgy vettem észre hogy ő nem igényli azt hogy minden nap beszéljünk.Ez baj szerintetek?Mert én meg igényelném.De hogyha nem hívom mondjuk két napig akkor harmadik nap már nagyon aranyos,és kedves velem.De ha minden nap hívom,egy idő után már csak hallgat és nincs mit mondania.Ha meg együtt vagyunk akkor nagyon figyelmes,bújós,látszik hogy szeret.De én meg majd belepusztulok ha egy napig nem hallom a hangját.Nagyon sokat vitázunk ezen a telefon dolgon.Mi lenne a megoldás,ami mindkettőnknek jó?Meg úgy egyáltalán van ilyen hogy valaki nem igényli azt hogy mindennap beszéljen a kedvesével? 20/L
2010. dec. 10. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem erre azt mondják, hogyan társat válasszon az ember akivel jól el tud beszélgetni, mert öreg korban már csak az marad.

Ha ez a telefonálás nem 5 percenkénti hívogatásból áll, hogy mit csinálsz, meg ilyenek akkor engem is zavarna. Mi is csak hétvégente találkozunk, és mi is 3 éve vagyunk együtt:) Mindennap beszélünk többször is. Tegnap elég kellemetlenül érintett a t.mobil hálózatában lévő hiba. Engem pont érintett, remélem kárpótolnak egy ingyenes fél órás lebeszélhetőséggel.

2010. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sokszor abból áll...mármint ha már nagyon hiányzik hogy beszéjünk,akkor elkap a gépszíj és félóránként felhívom,és elérem azt vele hogy kikapcsolja a telefonját...
2010. dec. 10. 15:36
 3/3 anonim válasza:
Nem. Vannak olyan emberek akik nem beszélnek annyit, nem szeretnek sokat beszélni.
2011. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!