Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondjam el a barátnőmnek, vagy ne? (lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm volt,és jelenlegi pasijával is együtt járok egy osztályba.A mostani barátja nem engedi hogy a barátnőm bárkinek is elmondja hogy járnak,mert a volt barátjával nagyon jó barátok és nem szeretné ha a fülébe jutna.....A minap hallottam,ahogy a volt barátja csitrinek nevezi,és a jelenlegi pedig adja alá a lovat és még cifrábbakat mondd rá...majd mikor rákérdeztem,hogy miért teszi ezt...a válasza az volt,hogy nem akar feltűnést kelteni...Szerintem ez akkor sem szép...A barátnőmmel mindent megszoktunk beszélni,de ez esetben nem tudom,hogy el kellene mondanom vagy sem.Légyszi aki tud segítsen!!(elnézést a sok szó ismétlésért,nem tudom más szavakkal érthetően megfogalmazni.)
2011. febr. 22. 18:53
 1/3 anonim válasza:
100%
elvileg azt mondanám hogy persze de a tapasztalat azt mondatja velem hogy ne mert te leszel a hülye a féltékeny az irigy a srácnál meg rákérdez majd de ő csak mosolyog hogy dehogy is lehet hogy ki is kel magából és az is bekever neked aztán persze az idő téged igazol majd de bocsánat kérés nem igen lesz de ha igen onnantól úgyse az igazi.. "ó áldott tudatlanság"
2011. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki. Érdemel annyit. Add meg neki a lehetőséget hogy ő döntsön és majd ő tudja hogy mit fog csinálni.
2011. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne mondd el neki. elhiszem, hogy szívesebben adnád ki magadból, de a barátnőd nem fog rád hallgatni, a barátját fogja megkérdezni, hogy hogyan is volt ez, aki persze el fogja neki mondani h ez semmiség és te vagy a hülye, és a barátnőd neki fog hinni, sajnos. a legtöbb esetben jobb, ha kimaradsz a barátaid kapcsolataiból, hacsak nem kérdezik kifejezetten a véleményed.
2011. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!