Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neeem értem. :// (lent)?!

Figyelt kérdés
A volt barátommal mondhatni 3x jártunk már. 1 hete szakítottunk utoljára, de már mindketten kijelentettük h nem lesz még1x az h összejövünk. Viszont pénteken is, meg szombaton is véletlen összefutottunk. Nem köszöntem neki, lesz*rtam a fejét. Szombaton egy buliban voltunk, ahol folyamatosan engem nézett (vagyis b.nőim állandóan azt mondták, ha megkérdeztem, ha nem). Odamentem hozzá beszéltünk kb. 2 percet, de egyszer se nézett a szemembe, se rám... és flegma volt... Mi lehetett ez ?! :///
2011. febr. 21. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy most végre sikerült a szakítás és felejtsd el! ennyi
2011. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Futurare ***** válasza:
100%
"szakítás utáni állapot"
2011. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RaksashaGirl ***** válasza:
Az amit mondott: Nem jöttök össze még egyszer.. Most attól hogy a barátnőid azt mondták, még nem biztos hogy téged nézett végig, de az is lehet hogy csak nincs ereje már még egy szakításhoz...
2011. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálja ő is túltenni magát a dolgon, talán neki ez a könnyű, ha flegmán viselkedik veled.

Ha úgy érzed, hogy kell neked ez a srác, akkor ne hagyd ennyiben, ha meg nem működik, felejtsd el.

17L

2011. febr. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat, ami már háromszor nem működött, az negyedikre se fog. Felejtsd el, és keress mást!! Amúgy elég gyerekes viselkedés, hogy meglátod az utcán és nem köszönsz neki. Hány éves vagy 15? 20/L
2011. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

3x vege? Miert erdekel meg? Nezz mas utan.


Egy gyonyoru kisfiu mamaja

2011. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!