Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindent elhagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindent elhagy, kidob értem. Ez normális? Szeretném én ezt?

Figyelt kérdés

5 hónapja járok a barátommal. Neki előttem csak 1-2 hetes kapcsolatai voltak, de belőlük volt kb 50 :D csak úgy dobálta a csajokat. Nem szerette őket, de belém nagyon szerelmes. Annyira, hogy mindent elhagy értem, pedig nem kérem. Azt tudni kell, hogy teljesen más világban éltünk, ő ivott erősen(alkoholista szinten,hétköznaponként is volt h berúgott), cigizett, füvezett, hétvégenként bulizni járt, flörtölgetett a lányokkal, bandázott a haverokkal, züllött volt. Én ennek teljesen az ellentéte vagyok, és a barátom is tudta, hogyha ilyen marad, akkor nem lesz tartós kapcsolat, mert nem működne, ezért úgy gondolta, h elhagy pár dolgot... ebből végül az lett, hogy mindent kidobott értem, még a haverokat is. Pedig nem kértem egyikre sem. Már csak én maradtam neki, meg a családja akik nem díjazzák a kapcsolatunkaat mert úgy gondolják h a barátom betegesen szerelmes belém, és nem élné túl ha esetleg szakítanánk.

Bűntudatom van, h a barátom mindent eldobott értem, főleg a barátai eldobása zavar. Ez nem normális sztem. Nem akarom, h ennyire tőlem függjön. Mit csináljak?

Mielőtt feltételeznétek: nem szakítanék vele, imádom őt.

18/L (Ő 19/F)


2011. febr. 20. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem érzem gáznak, hogy miattad eldobta az alkoholista, füves, cigis, züllött életét... Abban valószínűleg már semmi nem ment jól, nem is volt boldog, de most veled az. Hogy ennyire ragaszkodik hozzád, annak az is lehet az oka, hogy jobban tetszik neki a veled való élet, mint ami eddig volt, és nem akar erről lemondani - ami érthető. :)

A többiekkel értek egyet, nem barát az olyan, aki hagyja ideáig jutni, ismerkedjen új arcokkal, és akkor rajtad kívül is lesz még élete.

A szüleit viszont nem értem. Én kezet csókolnék annak a lánynak, aki ráveszi a fiamat, hogy felhagyjon ezzel a züllött életmóddal... XD

2011. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát téged sem lehet megérteni ne haragudj.hatovább folytatná a züllött életét,akkor az lenne a baj.örülj neki h minden rosszult megszabadult a kedvedért.legfőképp a barátaitól.mert tudod a barátok ha továbbra is a barátai lennének akkor csak idő kérdése lenne és visszarántanák őt a rosszba.hidd el.a barátok nagyon be tudják folyásolni az embert.örülj neki h megszabadult tőlük.keressetek együtt új,normális barátokat.h ne csak tőled függjön a srác.
2011. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

En sem ertem a problemadat. Orulj neki! Probalj meg még jobban celt adni az eletenek, hogy ne rombolja tovabb onmagat, tanuljon tovabb, tanuljon nyelveket, stb...

Es akkor fuggetlenul attol, hogy egyutt maradtok vagy sem megmentenel egy eletet.


(En kaptam az egyik szerelmemtol szakitas utan 10-12 evvel egy koszono levelet, hogy en tereltem Ot jo iranyba, es hogy sokat tanult tolem, es sokat koszonhet nekem. Mondjuk en ezt maskent gondolom, szerintem joval inkabb ez az O erdeme, de azert tok jol esett.)


36F

2011. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!