Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párom mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom mindent érdem szerint osztogat?

Figyelt kérdés
Pl nem hoz haza kocsival,mert \'most nem érdemelted meg,majd legközelebb,ha nagyon igyekszel\',msnen nem várt meg,mert \'nem érdemelted meg\',stb. Húszon felül mindketten.
2009. okt. 8. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
párod meg agyilag 7 alatt vagy 90 felett
2009. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Tuti nem!
2009. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
NEm ő fogja eldönteni ,hogy én mit érdemlek meg és mit nem.A párod óvodába való, vagy még lentebb. Ő meg két k...a nagy pofont érdemelne, hogy a fal adja a másikat.
2009. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem, ez egy párkapcsolat, vagy az alkalmazottja vagy?

Nekem egyszer mondhatna ilyet, aztán pakolna.

2009. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, az ilyen pasitól menekülni kell!!!!! Ezt komolyan mondom. Az agyával tuti nincs rendben minden!
2009. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ha nem viccből mondja akkor szánalmas és gyerekes.
2009. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ha az lenne, és tényleg szeretne, akkor minél több időt szeretne veled tölteni, és elmenne érted autóval. Persze nem azt mondom, hogy ne legyen magánélete rajtad kívül, de ilyen baromságot mondani, hogy nem érdemled meg. Mivel érdemelhetnéd meg? Mi az, hogy nem érdemled meg? Ezt én nem értem. Van valami pontozási rendszer, hogyha elmosogatsz nála, mosol, lesz*pod, akkor megérdemelsz egy fuvart, ha valamelyik hiányzik, akkor meg nem?
2009. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem normális.

De te sem mert ilyennel vagy.

2009. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem nomrális, de ha te meg szó vélkül tűröd, akkor milyen alapon panaszkodsz? A párkapcslatban két ember van, nem csak az egyik a hibás...
2009. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
hát...ez tök poén..:D a párod azért ilyen, mert LEHET ILYEN. nemkellett volna hagynod neki h ilyen legyen. már az elején lekellett volna állítanod. egyáltalán nemkellett volna engedned neki h így kezeljen téged.
2009. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!