Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindent elhagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindent elhagy, kidob értem. Ez normális? Szeretném én ezt?

Figyelt kérdés

5 hónapja járok a barátommal. Neki előttem csak 1-2 hetes kapcsolatai voltak, de belőlük volt kb 50 :D csak úgy dobálta a csajokat. Nem szerette őket, de belém nagyon szerelmes. Annyira, hogy mindent elhagy értem, pedig nem kérem. Azt tudni kell, hogy teljesen más világban éltünk, ő ivott erősen(alkoholista szinten,hétköznaponként is volt h berúgott), cigizett, füvezett, hétvégenként bulizni járt, flörtölgetett a lányokkal, bandázott a haverokkal, züllött volt. Én ennek teljesen az ellentéte vagyok, és a barátom is tudta, hogyha ilyen marad, akkor nem lesz tartós kapcsolat, mert nem működne, ezért úgy gondolta, h elhagy pár dolgot... ebből végül az lett, hogy mindent kidobott értem, még a haverokat is. Pedig nem kértem egyikre sem. Már csak én maradtam neki, meg a családja akik nem díjazzák a kapcsolatunkaat mert úgy gondolják h a barátom betegesen szerelmes belém, és nem élné túl ha esetleg szakítanánk.

Bűntudatom van, h a barátom mindent eldobott értem, főleg a barátai eldobása zavar. Ez nem normális sztem. Nem akarom, h ennyire tőlem függjön. Mit csináljak?

Mielőtt feltételeznétek: nem szakítanék vele, imádom őt.

18/L (Ő 19/F)


2011. febr. 20. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet h el kellene mennie a barátodnak egy orvoshoz (pszichológus) ez így tényleg nem normális. lehet hogy most nem akarsz vele szakítani, de lehet később szeretnél majd, és ez még a te rovásodra is mehet.
2011. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ennyi mindent megtud tenni érted. Rengeteg ember még a körmét se mozdítaná meg. Ha te csak egy komolytalan kapcsolatra vágysz, hogy ne legyél egyedül akkor szakíts vele időben. Ha tényleg szereted akkor örülj neki és viszonozd valamivel.
2011. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert lemondott a cigiről, a fűvezésről, a züllött életről akkor már nem normális?? Álljunk már meg egy pillanatra. Akkor mi a normális?
2011. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én örülök neki, és próbálom is viszonozni, csak nem akarom, hogy mindenét feláldozza értem, mert én úgy is szerettem, hogy nem tett meg értem semmit. El is mondtam neki, milyen büszke vagyok rá, hogy ennyi mindent megtett értem. Igazából én is belehalnék, ha szakítana velem, de erre nem gondolok, mert lehetetlennek tartom.:)
2011. febr. 20. 22:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg nincs gond:D
2011. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátodhoz hasonló a múltam, 23 vagyok. Egy éjszaka majdnem ottmaradtam egy balhéba és a kórházban megfejtettem, hogy csak egy lány kell, aki szeret, de ő mindennél jobban. A haverok milyenek lehetnek? Valószínűleg hasonszőrűek és ha érted változni akar, még örül is neki szerintem, hogy végzett velük. Bízd rá, legyél türelmes és szeresd!
2011. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3.válaszoló! Nem azt mondtam, h az nem normális, h lemondott a züllött életről! De a barátait azért eldobni nem normális, hisz ők tartották eddig életben, ők voltak neki a legfontosabbak.
2011. febr. 20. 22:11
 8/13 A kérdező kommentje:
22:10, köszönöm :)
2011. febr. 20. 22:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Öcsééém. Szép barátai lehettek, ha hagyták, hogy ilyen züllött legyen, én úgy tarkónbasznám a barátaimat ha innának és drogoznának stb egy nagy büdös ponttyal, hogy csak úgy füstölne... azért adok egy jó tanácsot: Tényleg ismerjetek meg új arcokat, legyenek új barátai, segíts neki ebben, úgy közös barátok. És akkor mi van, ha belátta, hogy mekkora barom volt, és te mutattad meg neki, hogy a sok sz*r nélkül is lehet boldog, és örül neki, hogy véget vetett a régi életének és újat kezdett?
2011. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok a barátok nem is voltak barátok, ha ilyen volt a srác, úh semmi gáz nincs.
2011. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!