Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már így? Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akit a net-en ismertem meg.Még nem találkoztunk, csak msn beszélgetünk.Így szimpatikusnak találom, nagyjából azt szeretné mint én...mármint egy párkapcsolattól.

De...a fényképei alapján egyáltalán nem tetszik.Mint ffi a kinézete alapján nem jön be.

Ő nagyon szeretne találkozni, személyesen megismerni.De én nem.És ezt csakis arra alapozom, hogy nem tetszik.

Ezt meg is mondtam neki, de eddig még nem tántorította ez el...nem hülyítem, őszinte vagyok vele.

Ti találkoznátok vele?

Végül is egy találkozás nem a világ...?!?!


2011. febr. 20. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kinyírni akar téged és tudja, hogy nem tetszik neked, akkor találkozhatsz vele, de csak akkor, ha akarsz.
2011. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan, hogy megismertem neten egy férfit, rámírt egy közösségi oldalon. A képei alapján egyáltalán nem tetszett, pont olyan, amilyenek soha nem tetszettek és előtte mindig határozottan azt gondoltam, hogy ilyen pasim soha nem lesz. De aztán elkezdtünk beszélgetni egyre többet, utána már telefonon is, majd találkoztunk és teljesen elvarázsolt. Most meg ott tartunk, hogy nem tudom, hogy fűzzem be, hogy szerelmes legyen belém, mert szerintem most én vagyok az, aki sokkal jobban oda van érte. Szóval szerintem egy esélyt adj a dolognak, még bármi megtörténhet. Ha személyesen nem fog tetszeni, akkor meg megmondod neki, hogy többet nem szeretnél találkozni vele. Semmit sem veszíthetsz, maximum nyerhetsz.
2011. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én is talizni fogok egy sráccal, akit neten ismertem meg, de ő nekem képek alapján bejön. Attól félek, élőben csalódás lesz:S Egyébként szerintem talizz vele, lehet hogy a kisugárzása, a viselkedése úgy elvarázsol, hogy belezúgsz.
2011. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam ilyen sráccal, kiderült, hogy élőben tök helyes. :) Van aki nem fotogén. :P
2011. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értelek...nem tudom....

Azért köszi... :)

2011. febr. 22. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!