Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én is eltűnök egy időre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én is eltűnök egy időre az észbe téríti? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párom van hogy 4-5 napig csak egy sms formában jelentkezik.Szóltam már neki érte és utána 3 szor is keresett egy nap. Majd ismételten elkezdett hanyagolni.Azt tervezem hogy "eltűnök" én is pár napra vagy egy hétre. Szeretném ha észrevenné magát és aggódna! De félek hogy épp azt érem el vele hogy teljesen elhidegülünk. Szerintetek jó ötlet vagy mit csináljak?
2011. febr. 20. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez többször előfordult és semmi változás nem volt nála akkor próbáld meg. Hátha rádöbben és ha tényleg szeret, hiányzol neki akkor keresni fog.
2011. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes volna egy picit lazítani a kapcsolaton.

Ha ennek az lesz az eredménye, hogy elhidegültök, akkor a kapcsolat nem ér eleget.

2011. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ilyet én is csináltam,h mivel ő nem keresett,én sem kerestem őt.Ebből az lett,h utána egyáltalán nem kerestük egymást....(bár ez nem volt igazi szerelem a részemről)Aztán megismerkedtem álmaim férfiával.Viszont 6hónap után összefutottam az exxel utcán.(sajna közel lakik).Persze küldött utána egy sms-t h még mindig szeret.Írtam neki fb-on,aztán persze kb érthetetlen volt,h ő nem tudja miért szakadt meg a dolog sbt.Én meg mondtam,h már van új párom akit imádok stb...Pár hónap múlva fb-ról kiderült,h kb mikor velem volt még,már volt új csaja(v csak akkor kezdhetett vele ismerkedni,ma pedig már jegyesek is...hát ehhez képest nekem is írt sms-t:DDD )

Vigyázz nehogy így járj:D

2011. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És miért ekkora baj, hogy "csak" SMSt ír? Örülj neki, hogy ír! Mi van, ha nem szeret telefonálni? (Az én barátom pl. utál telefonálni, ezért CSAK smst ír, ha nem találkozunk) Egyébként távkapcsolat a tiétek, azért nem találkoztok személyesen? 22/N
2011. febr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!