Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben jobb ha eltűnök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben jobb ha eltűnök?

Figyelt kérdés
Az van, h az exem még mindig jelentkezget ho itt hol ott de legtöbbször msn-en. Már kicsit zavar, mert sose ír olyat ami érdekelne mindig a hétvégi buliról ír, hogy milyen volt a pasijával. Aztán ha látja, hogy féltékeny vagyok akkor mindig nevetős szmájlikat küld mintha élvezné. Újabban nem járok fel miatta meg amúgy sincs kedvem msn-ezni van jobb dolgom is. Már 1 hete nem hallott rólam. Legutóbb is féltékennyé tett és élvezte ezért berágtam rá, h vegye magát észre. Viszont ő is szeret még engem mondta máskor de már csak brátilag meg még tetszek neki mint pasi azt annyi. Most arra gondoltam eltűnök egy időre vajon keres-e majd most szabad vagyok egyelőre. Nekem nem célom felkavarni a mostani kapcsolatát, úgy érzem annyira amúgysem boldog legalábbis annak adja ki magát de én mindi éreztem mikor jártunk mikor volt boldog és mikor nem működött köztünk valami különös dolog. NAgyon szerettük egymást eleinte majd aztán a távolság meg a többi elvitte a rózsaszín ködöt. Mit gondoltok jobb ha most egy időre akkor eltűnök? Javaslat?
2009. júl. 5. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Letörlöd és leblokkolod..

Most ezen mit kell annyit hisztizni? Jobb klikk, blokkolás.

Letörlöd, így nem látod a hülye kiírásait sem.

Nehogymár emiatt Kuvaitba emigrálj..

2009. júl. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy játszik veled és élvezi, hogy kínozhat. Szerintem nem ér az egész annyit, hogy áltasd és rosszul érezd magad. Találgathatod, hogy mit érez irántad, de ha van másik kapcsolata, akkor ez nem számít. Szerintem legyezed azzal a hiúságát, hogy féltékenykedsz és ez nem jó. Neki talán igen, de neked biztos nem. Tiltsd le és lépj tovább! Nehogy már neked kelljen eltűnni.
2009. júl. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt a kérdést újra feltenni? Előzőleg is megkaptad ugyanazt a választ, amit itt fogsz. Hagyd a fenébe, keress másik csajt, őt meg tiltsd le.

Én sem értem, miért kell ezen ennyit problémázni. Azt várod, hogy azt mondjuk, hogy biztos nem boldog, és téged szeret?

Biztos, hogy csak szórakozik veled, élvezi, hogy másnak is tetszik, nem csak a barátjának.

2009. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na figyelj...tiltsd le msnen, vagy töröld le, utána ne is foglalkozz vele bármekkora is a kísértés.Ha direkt féltékennyé tesz és lexarja, hogy ez neked mennyire "jó", akkor ne pazarold egy ilyen gennyes alakra az idődet.
2009. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!