Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás erre a problémár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ati23 kérdése:

Mi a megoldás erre a problémára? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet a következő: 3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, és a kapcsolatunk az utóbbi időben már nem a régi. Jól megvagyunk, nem veszekszünk, de kicsit olyanok lettünk, mint két jó barát. Semmi szenvedély, vagy izgalom, és szexuálisan is egyre kevésbé kívánjuk egymást. Ezt rajta is látom, és én is egyre fásultabb vagyok. Na de itt jön a csavar, a barátnőmnek van egy barátnője, akibe szerelmes lettem. Próbálom elnyomni ezt az érzést, elfelejteni őt, de egyszerűen nem megy. Próbáltam kerülni hetekig, de annál erősebben éreztem ezt. Úgy érzem, hogy a jelenlegi párommal lassan le kell zárnom a kapcsolatot, de utána hogyan tovább? Úgy érzem hogy a lány nem fogja megbántani a barátnőjét (azaz a jelenlegi páromat) azzal hogy velem összejön. Úgy érzem nincs jó megoldás erre a dologra. Mit csináljak? Bocs, ha hosszú lett :( 23/F
2011. febr. 20. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

A tiszta érzések sohasem lehetnek bántóak senki számára sem, és mindenkinek tisztelnie kell őket.


Ha hazugságok nélkül, őszintén, tisztességgel felvállalod a két lány előtt ezt a helyzetet amibe önhibádon kívül kerültél, meg kell hogy értsék mindketten. Ha ők rendes lányok, az hogy eddig a barátnőjével jártál, de a szerelmetek véget ért, nem jelenthet problémát egyiküknek sem.

2011. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem rendkívüli mértékig zavarna, ha a jelenlegi párom egyszer csak odaállna elém és azt mondanám, hogy ő már nem szeret engem, mert a barátnőm tetszik neki. De ha a helyzet nem ilyen nálatok, tehát a barátnőd is már érzi azt amit te, akkor lehet más. De azért szerintem nagyon gáz belemenni egy ilyen kapcsolatba! Először szerintem tisztázzátok az érzéseiteket egymás között (mármint a barátnőddel és arról hogy szeretitek-e még egymást) és lehet találtok megoldást arra is, hogy már kevésbé kívánjátok egymást! Mi már 5 éve vagyunk együtt, és eszembe se jutna azért otthagyni a páromat, mert néha vannak olyan időszakok amikor kevés a szex. Mi helyrehoztuk, megoldottuk és már több hónapja újra olyan mint az elején.

Szóval szerintem beszélgessetek először és vegyetek valamit!! :P

2011. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én a helyedben lezárnám ezt a kapcsolatot. ebben ennyi volt. Menjetek külön és adj időt magadnak hogy tisztázhasd az érzéseidet, rendezd a gondolataidat! Nem tudom hogy a két lány mennyire jó barátnő.. Viszont ha kölcsönös a vonzalom és eltelt már egy kis idő és még mindig érzel a másik lány iránt akkor lépd meg amit meg kell lépned! Én is megléptem sok mindent mert az érzéseim vezéreltek de egyet sem bántam meg! Drukkolok!

21/L

2011. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az a helyzet, hogy pár hónapja volt egy komoly összeveszés és utána átbeszéltük a dolgot és mindketten éreztük, hogy valamin változtatni kell. Én adtam egy határidőt magamban a kapcsolatunknak, ami lassan elérkezik, de változás nem történt, pedig próbálta ő is én is. 1-2 napig más volt aztán újra visszaállt minden.

Amugy nagyon jó barátnők, és attól félek, még ha be is jövök a másik lánynak, a barátnőjére való tekintettel nem viszonozná az érzéseimet :( Mennyivel egyszerűbb lenne a helyzet he nem ismérnék egymást, nem barátnőkről lenne szó, dehát igy jártam :(

2011. febr. 21. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:

elsőtől:


de ha már nem szeret a lány Téged, mért zavarná az, ha új kapcsolatba kezdesz a barátnőjével??? neki legfeljebb majd beajánlod az egyik barátodat!

a másik lány meg ha megbeszéli ezt tisztességgel a barátnőjével, mért ne érthetnék meg egymást??

2011. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a helyzet kínos, de ha felvállalod az érzéseidet, és őszinte vagy velük, meg kell, hogy oldjátok!
2011. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, egy kicsit kínos a helyzet szerintem is :( Abban meg igazatok van, hogy végül is nekik kell megbeszélni. Csak fura egy helyzet ez amiben még nem voltam és nem nagyon todum hogy hogyan tovább. De köszönöm a segítséget!
2011. febr. 21. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!