Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Mi lenne a helyes megoldás erre a problémára?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. 4 éve vagyok együtt a barátommal.Ő (26 éves)

Az elején még jó volt a kapcsolatunk,de ez idővel megváltozott.Persze nekem is volt hibám bőven amin lehetett veszekedni...De az utóbbi időben olyan agresszíven viselkedik hogy azt már nem tudom tolerálni.Főleg mióta nincs munkahelye rajtam vezeti le a mérgét.

Ma például zavarta, hogy az egyik nyuszim rázta a ketrecet. Megfogta,kirántotta a ketrecből és úgy megszorította szegényt, hogy majdnem megdöglött!És azt kiabálta, h eltöri a gerincét...

Én ezt nem tudtam nézni, és ordítoztam vele, hogy ezt hogy képzeli!Erre engem is megütött... Tudja jól mennyire szeretem az állatokat és NEM BÍROM AZ ÁLLATKÍNZÁST!!!!Ilyet megtesz a szemem láttára!És ez még egy story volt a sok közül.A helyzetemet sajnos még az bonyolítja, h nem tudok hazamenni, mert anyám 16 évesen kidobott otthonról,senkire nem számíthatok!se a rokonokra se a barátokra senkire!Most egy albérletbe lakunk ketten!Nem érzem úgy, hogy szeretném őt csak a helyzetem miatt vagyok vele...

Sajnos még tanulok egy évig bár így is én tartom el őt, mivel már 2 éve nem dolgozik.Abból élünk amit apám fizet gyerektartást meg a családi pótlék.Amit ő kapott eddig munkanélküli segélyt azt is megszüntették, mert sz@rt az egészre, és nem ment be a munkaügyibe.AZÓTA SZÍVJUK A F@SZT...Szerencsére ahol lakunk ott nem kell fizetnünk rezsit jófejségből.Bár nem is tudnék fizetni ennyi pénzből amit kapok.

Nem tudom mit csináljak, de úgy érzem ez így már nem mehet tovább!!!


2010. jún. 12. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki a fenébe. És még Te tartod el?? Áhh. :(
2010. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok ismét: Pláne hogy Téged is megütött. Ne tarts ingyenélőt.
2010. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát én már ott abbahagynám, hogy te tartod el és nem is szereted már.

Az állatkínzása csak hab a tortán, de amint megütött volna engem, abban pillanatban csomagoltam volna és hagyom a francba. Aki egy ilyen miatt megüt téged, nagyobb bajban mit fog csinálni?? Többször is elő fog fordulni és annyi családon belüli gyilkosságról hallunk...Hagyd el ..

2010. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát én a helyedbe kibékülnék anyukáddal, jobban jársz ha anyukád mellett vagy aki nehezebb természetű, mint egy ekkora vadállattal!
2010. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Anyukáddal nem tudsz "kibékülni"? Apukádhoz menni se tudsz?
2010. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én azonnal otthagytam volna amint bántja valamelyik állatom! Sőt ahogy látom hogy bántani akarja nekimentem volna akkor is ha megüt és kitekertem volna a nagykát kb! Micsoda egy vadbarom! Ha nincs munkája akkor te pénzedből csak magadnak, rá nem költve csak több jutna, nem?
2010. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy vele maradj!
2010. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy otthagynám,és még te tartod el?!
2010. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért érzed magad függő helyzetben,amikor pont,hogy te vagy az,aki önállóan is életképes lenne.Minek maradnál vele és tűrnéd el,ezt a viselkedést,amikor nem muszáj?

Másik albit simán találnál.Rengeteg olyan hírdetés van,hogy mások keresnek albitársat.Érdemes lenne átgondolni,mert így a rezsi oszlik.A többi jövedelmedből pedig el tudnád tartani magad,mert eddig is ezt csináltad és mellette a srácot is te etetted.

Egy év múlva pedig,ha végzel,már munka mellett megengedhetsz magadnak egy saját albit.

Az biztos,hogy nincs okod eltűrni,hogy így bánjanak veled,semmilyen kifogás nem mentség erre!

2010. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha még anyagilag sem függsz tőle, miért nem dobod ki? Vagy menj el egy másik albiba, egyedül. Esetleg költözz apukádhoz, ha lehetséges. Ez az ember egy vadállat, a következő nem a nyuszi, hanem te leszel. :S Én nem várnám meg...
2010. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!