Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Mi lenne a helyes megoldás erre a problémára?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. 4 éve vagyok együtt a barátommal.Ő (26 éves)

Az elején még jó volt a kapcsolatunk,de ez idővel megváltozott.Persze nekem is volt hibám bőven amin lehetett veszekedni...De az utóbbi időben olyan agresszíven viselkedik hogy azt már nem tudom tolerálni.Főleg mióta nincs munkahelye rajtam vezeti le a mérgét.

Ma például zavarta, hogy az egyik nyuszim rázta a ketrecet. Megfogta,kirántotta a ketrecből és úgy megszorította szegényt, hogy majdnem megdöglött!És azt kiabálta, h eltöri a gerincét...

Én ezt nem tudtam nézni, és ordítoztam vele, hogy ezt hogy képzeli!Erre engem is megütött... Tudja jól mennyire szeretem az állatokat és NEM BÍROM AZ ÁLLATKÍNZÁST!!!!Ilyet megtesz a szemem láttára!És ez még egy story volt a sok közül.A helyzetemet sajnos még az bonyolítja, h nem tudok hazamenni, mert anyám 16 évesen kidobott otthonról,senkire nem számíthatok!se a rokonokra se a barátokra senkire!Most egy albérletbe lakunk ketten!Nem érzem úgy, hogy szeretném őt csak a helyzetem miatt vagyok vele...

Sajnos még tanulok egy évig bár így is én tartom el őt, mivel már 2 éve nem dolgozik.Abból élünk amit apám fizet gyerektartást meg a családi pótlék.Amit ő kapott eddig munkanélküli segélyt azt is megszüntették, mert sz@rt az egészre, és nem ment be a munkaügyibe.AZÓTA SZÍVJUK A F@SZT...Szerencsére ahol lakunk ott nem kell fizetnünk rezsit jófejségből.Bár nem is tudnék fizetni ennyi pénzből amit kapok.

Nem tudom mit csináljak, de úgy érzem ez így már nem mehet tovább!!!


2010. jún. 12. 19:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Anyámmal nem vagyok rosszban,csak nem mehetek haza.De nem is szeretnék!Annyit tudni kell anyámról, h bipoláris depressziós már 12 éve,és nagyon nehéz egy ilyen emberrel együtt élni!Van amikor egy évig is bent fekszik a pszihiátrián. Amiért eljöttem otthonról az azért volt mert odaköltöztetett egy alkoholista f@sz kalapot a lakásunkba, aki anyámat megfenyegette h kinyírja ha nem marad mellette és kinyírja a barátomat is...!Állandóan részeg volt.Fenyegetőzött,anyámat ellenem hangolta Undorító!!!Nem egyszer volt, h a rendőrség vitte ki a házunkból.Ennek ellenére anyám mégis visszafogadta később. Én ezt már nem bírtam tovább, és eljöttem otthonról.Apámról meg csak annyit, h úgy gyűlölöm mint még senki mást!Nem szeretett soha, és mindíg azt vágta a fejemhez h nem is vagyok az ő lánya...egy darabig a válás után tartottuk a kapcsolatot apámmal de aztán megismerkedett egy nővel, és onnantól kezdve már teljes mértékben lesz@rt úgy ahogy vagyok.Eljutottunk odáig,h az utcán se akart megismerni ,inkább elfordította a fejét h ne keljen köszönnie...Ilyen emberre én nem vagyok kíváncsi. Az okát amiért így viselkedik nem tudom. Soha nem mondta...Nem vagyok álszent, de tényleg nem tudok felhozni egy olyan dolgot sem amit elkövettem volna ellene.így 3 év után már nem is érdekel. Élje csak az életét.Nekem csak az fáj a legjobban, h mindenki cserben hagyott!:(
2010. jún. 12. 19:35
 12/16 anonim ***** válasza:
Pont azért,mert ilyen körülmények között nőttél fel,ezért neked kellene a legjobban tudni,hogy milyen egy agresszív emberrel együttélni.Nem véletlenül mondjuk,hogy hagyd el és van rá megoldás,hogy elköltözz,mert eddig is te tartottad el kettőtöket,akkor saját magadat vígan el fogod tudni.
2010. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ja 33 ezer ft-ból biztosan...
2010. jún. 12. 20:35
 14/16 A kérdező kommentje:
Majd ha végzek a sulival talán sikerül majd melót szerezzek...vagy nem!
2010. jún. 12. 20:36
 15/16 anonim ***** válasza:
33ezerből éltek ketten?Ki kell számolni,hogy mire lenne elég.Ha az ő részét egy másik albi pl. egyharmad rezsijére költöd (mert például 3-an laktok),akkor a saját részedből ugyanúgy el vagy,mint eddig.Emellett nem terrorizál senki,sem téged,sem a nyuladat és nem neked kell eltartanod a párod,aki nemhogy hálás lenne,azért,hogy ebben a nehéz helyzetben segítesz,de még le is kever egyet.
2010. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megérteni, hogy milyen lazán írtad le, hogy megütött. Nem is értem hogy lehet ilyet tolerálni. No meg hogy te tartod el őt... hát ez kész...


Az élet kegyetlen. Ha hülye vagy, még kegyetlenebb...

2010. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!