Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre többet veszekszünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többet veszekszünk, miért van ez?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve van kapcsolatunk, és nagyon szeretjük egymást, de mégis nagyon sokat veszekszünk. Régebben nem volt ez így, csak mostanában. És általában a kicsi apróságokon veszünk össze, és abból fajul komoly dologgá a vita. Nagyon el vagyok keseredve, mert nagyon szeretem Őt. Valaki volt már ilyen helyzetben? Ha igen, akkor mi lett a "megoldás"?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 20. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéltek és nem veszekedtek.
2011. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

önfegyelem, kölcsönös tisztelet.


ja, és NYUGI. nem kell felkapni a vizet.


mindezt pedig sok sok gyakorlás révén lehet elérni.

a lényeg, hogy törekedj rá.

2011. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is már hosszú évek óta tartó kapcsolatom van, mi már több mint 4.5 éve vagyunk együtt.

A veszekedés nálunk is van, de ha nem komoly dolgokon veszekedtek, pl: nem azon, hogy átvert és este bulizni ment, vagy hasonló nagyobb kaliberű dolgokon, akkor gondolj erre, hogy milyen jó, hogy ti csak apró dolgokon akadtok fenn!! Hidd el, én is erre szoktam gondolni sokszor. Oké, ott az a sok apró h***eség ami veszekedtek, de milyen jó, hogy a párod őszinte, vagy kedves, vagy még sosem csalt meg és távol áll tőle!! Beszéld meg a pároddal, hogy felesleges időpocséklás és energia kis apró mar**ságokon veszekedni. Mondd el neki, hogy lehetne türelmesebb veled, és figyeljen kicsit oda, hogy ne szóljon csúnyán piti dolgok miatt. Meg lehet szerintem ezt beszélni :)

2011. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
NA IDEFIGYELJ DUDA!!!
2011. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az lenne a megoldás, hogy holnap kimegyek Hozzád, viszek nyammogós sütit, Te adsz fánkot, összebújcizunk, aztán jól benyomok egyet, aztán kacagni fogunk, aztán megint benyomok egyet, aztán platformozunk.... szeretlek
2011. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!