Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy a szex hiánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a szex hiánya miatt veszekszünk többet?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja nem szeretkeztünk a párommal egyéb okok miatt. Neki sem lehet és nekem sem, semmit nem csinálhatunk ilyen téren. Ezáltal minden esténket 3 hónapja beszélgetésekkel töltjük ami nagyon jó, csak néha már felhozunk olyan témákat ami tök felesleges és csak azért hozzuk fel mert már nincs miről beszélni. Nehogy azt higyjétek hogy csak szexből állt az élet, mert nem, de próbáljatok ki 3 hónapot nélküle és meglátjátok, hogy nagyon fontos szerepet tölt be. Ha tudnánk szeretkezni, talán nem veszekdnénk ennyit, mert nem azzal lennénk elfoglalva, hogy kinek mikor mennyi akármije volt, hanem azzal, hogy kényeztessük egymást. Lehetsgéges ez, hogy ez csak ennyin múlik?
2010. nov. 16. 10:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

3 hónap? Akkor próbáld ki 25 évig. :)

Mellesleg igen, okozhat frusztrációt, nagyon is. Sőt.

De tartsatok ki. Megéri.

2010. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
25 évig? talán még szűz vagy? vagy miért mondod?
2010. nov. 16. 10:20
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen. De ez nem lényeges a te gondod szempontjából.


Tudom, hogy a szeretkezés hiánya az ember agyára mehet idővel, főleg, ha nincs valami elfoglaltsága mellette, vagy egyhangú az élete. Amíg nincsen alkalmatok testileg együtt lenni, keressetek valamit, amit leköt, és eltereli a figyelmeteket.

2010. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Pontosan mit jelent, hogy semmit sem lehet csinálni? Még pettingelni sem, simogatni, kielégíteni egymást? Vagy behatolni nem lehet?

Ha viszont nem érhettek egymáshoz sehogy sem, akkor csináljátok magatoknak egymás előtt. ;-)

2010. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy mit mondasz, csak míg nem szoktál vmihez hozzá, addig nem is nagyon tud hiányozni. Hidd el, hogy már mindent kitalálunk, már az ezer éves társasjátékokat veszzük elő és azzal játszunk, na és a kedvenc elfoglaltságunkat sem űzhetjük addig,míg rendbe nem jövünk, ez ugyanis a strand, a meleg vízben való összebújás, a sodrófolyosóban való hancúrozás... és örülök, hogy 3 hónap eltelte után egyikőnk sem mondja azt, hogy veled ez szenvedés hagyjuk, hanem kivárjuk, és addig is képzelődünk majd az új együttlétről, csakhát igen, ez megterhelő...
2010. nov. 16. 10:32
 6/17 A kérdező kommentje:
Pontosan azt jelenti, hogy semmit. Nekem fertőzésem van 3 hónapja, amit az "ügyes nőgyógyászok" nem tudnak kikezelni,és eddig 30db kúpot kellett elhasználnom a semmiért, szóval ez sem kicsit bosszantó, és kellemetlen,kényelmetlen, persze ezt egy nő tudja, ha már tesett egy ilyenen is, neki pedig műtéte volt... tehát se petting, se magunkhoznyúlás semmi, amit tudunk csinálni, az a bújás, simi, csók... ennyi.
2010. nov. 16. 10:34
 7/17 anonim ***** válasza:

"Értem én, hogy mit mondasz, csak míg nem szoktál vmihez hozzá, addig nem is nagyon tud hiányozni."


Ajj, dehogynem tud. :D Vagy ne nevezzük hiánynak, inkább sóvárgásnak. :)


"Hidd el, hogy már mindent kitalálunk, már az ezer éves társasjátékokat veszzük elő és azzal játszunk,"


Vegyetek egy Play Station-t, vagy egy Wii-t. Kettesben is remekül lehet ezeken játszani. :)


"ez ugyanis a strand, a meleg vízben való összebújás, a sodrófolyosóban való hancúrozás..."


Mi pontosan az oka, amiért nem lehettek együtt?

2010. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát beruházni nem akarunk ilyen játékokra de a számítógépes játékokkal jászunk, mégha nem is lehet ketten egyszerre mindennel, de általában olyat keresünk. Pont előtted írtam le, hogy mi is a pontos baj.
2010. nov. 16. 10:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Értem. :) Na, lényeg, hogy együttérzek, kitartás! :)
2010. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) és a válaszokat is.
2010. nov. 16. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!