Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs ilyen csaj?

Figyelt kérdés

16,5 éves fiu vagyok. Nem cigizek, nem rúgtam még be..

Volt több kapcsolatom. De az összes csaj csak szórakozott. Nekem csak egy átlagos lány kéne, aki képes szeretni, és méltányolja ha kimutatom hogy szeretem, és bármit megtennék érte. De úgy érzem nincs ilyen lány.

Az összes csaj játssza a nagymenő "ribit"...

Velem van valami gond? Eléggé egyedül érzem magam.. :(


2011. febr. 20. 16:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nekem annyiból szívás hogy fiu iskolába járok pestre, és napi 3-4óra elmegy az utazással. Suliba barátom nincs, csak haverom.. sajnos ők is a cigi, meg buliért élnek..
2011. febr. 20. 17:15
 12/19 anonim ***** válasza:

Ez tipikus probléma. Én is keresek értelmes lányt, de nem találok. Pedig én sem dohányzom, ritkán iszom.

19|

2011. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

előző vok


*19|F

2011. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

hogyne lenne ilyen lány! csak az én tapasztalataim alapján nem a te korodban. én is sokáig kerestem, stb, stb, 20 éves volt a lány, aki elég érettnek bizonyult agyilag.

kitartás haver

2011. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát.. igen 20éves kor fölött már előfordulnak, de ha találnék is mondjuk egy 19éves csajt, elküldene, mert "túl fiatal vagyok" (volt rá példa)
2011. febr. 20. 17:30
 16/19 anonim ***** válasza:
én 17 éves voltam, amikor összejöttem a 20 éves barátnőmmel :D
2011. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
kibirod azt a 4 évet... addig meg játssz időigényes játékokkal, vagy olyan hobbit amihez sok idő kell, nem lehet napi 1-2 percben lerendezni, mert utána úgy sem lesz rá időd. én 18 éves koromig kb gépeztem szabadidőmben, persze én is ugyanugy szerettem volna egy értelmes barátnőt mint te, de hát abban a korban nemigazán fogsz ilyet találni. 20 felett majd uj lehetőségek nyilnak, a tanulás/meló mellett pedig minden időd és megspórolt pénzed a barátnődre fordithatod. addig meg csak legyél gyerek és éld ki efféle igényeid, ráérsz :)
2011. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Pl én is ilyen vagyok,de tényleg minket,a normális lányokat vesznek észre legkevésbé:S mondják ugyan,hogy az okos,kedves,szerény,normális lányokra buknak,erre mégis egy plázacicával vannak együtt...

14/L

2011. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

"mondják ugyan,hogy az okos,kedves,szerény,normális lányokra buknak,erre mégis egy plázacicával vannak együtt."

Szerintem nem azok mondják, akik a plázacicákkal vannak együtt, hanem akik komolyan is gondolják.

2011. febr. 21. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!