Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs ilyen csaj?

Figyelt kérdés

16,5 éves fiu vagyok. Nem cigizek, nem rúgtam még be..

Volt több kapcsolatom. De az összes csaj csak szórakozott. Nekem csak egy átlagos lány kéne, aki képes szeretni, és méltányolja ha kimutatom hogy szeretem, és bármit megtennék érte. De úgy érzem nincs ilyen lány.

Az összes csaj játssza a nagymenő "ribit"...

Velem van valami gond? Eléggé egyedül érzem magam.. :(


2011. febr. 20. 16:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

van ilyen lány, csak nyitott szemmel kell járni

én is ilyen vagyok :D

17/L

2011. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Eddig 3 lánnyal voltam együtt és mindannyian eldobtak pár hónap után. Az első után még az is volt, hogy majdnem kinyírtam magam miatta, amikor kiderült, hogy az utolsó két héten összejárt mással henteregni.


Ez van. Én sem találok egészséges gondolkodású nőt.

2011. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Összesen 2ilyen lányt ismerek (legjobb barátaim) mind2 17éves, de egyiknek 3, másiknak 4éve van barátja.
2011. febr. 20. 16:48
 4/19 A kérdező kommentje:
Prvit írhattok nyugodtan, ha esetleg valakinek lenne kedve.
2011. febr. 20. 16:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen lányok, csak őket veszik észre a fiúk legkevésbé. :)
2011. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én normális lánynak tartom magamat.

Nem vagyok csúnya ( a fiúk szerint) , nem feküdtem le fél Budapesttel , nem csókolóztam még senkivel, nem volt még normális kapcsolatom, nem szoktam a földig leinni magamat még nem voltam részeg , nem járok el minden hétvégén 2x szórakozni és nincs senkim ... Nem is volt és még nem is találtam , mert a fiúknak csak ezek a csajok kellenek , akiket leírtál. Ezek a ribik, hogy megkúrják őket és utána jöhet a másik és ha a csaj megszokta ezt a tempót nem áll le. Szóval velem ugyan ez a helyzet csak fiúkkal.

16/L

2011. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:5


ez hülyeség :D őket is ugyan úgy észre vesszük miért is ne tennénk


kérdező: pár ribancon be depizel és ki jelented h nincs normális lány ?:D ügyes ott van kapásból 1. hszelő lehet felszedni :D


19F

2011. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért írtátok hogy nem vesszük észre a "normális" csajokat, én direkt keresem őket.
2011. febr. 20. 17:07
 9/19 anonim válasza:

szia

vannak azért normális lányok (:

~én azon túl hogy hülye vagyok :D ,szerintem egy ép elméjű is~

szoktam járni bulizni ha persze van rá esély de nem mindig,nem találkoztam még a nagy Ő vel,nemtartom magam szépnek de csúnya se vagyok szerintem,nemvolt még rendes kapcsolatom,szoktam járni erre-arra élem az életemet,barátaimból van bőven (:

anyit tudnék "tanácsolni"hogy menj el több helyre,ismerkedj meg új emberekkel és csajozz be :DD


14Lány(:

2011. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

16:53 !

Ne bulikon és "menő" helyeken keresd , hanem haverokat kérdezd meg ismernek -e ilyet. A normális lányok nem fognak rád mászni őket kutatni kell : )

2011. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!