Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat! Belemennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat! Belemennétek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy srác,aki Németországban lakik,és csak nagyon ritkán jár haza. De én valahogy beleszerettem,és ő is ilyen érzéseket táplál felém.

Nos,ti bevállalnátok így,hogy ilyen nagy a távolság?


2011. febr. 20. 16:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy menne így is a kapcsolatotok, akkor vágj bele :) sok szerencsét
2011. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

nincs nővéred, aki jár valakivel? ő mit gondol erről? ő el tudná mondani, hogy miért nem menne szerinte egy távkapcsolat.


szerintem ez túl nagy távolság, de hát. aki mer, az nyer.

2011. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kapcsolat az amikor két ember SZEMÉLYESEN jelen van egymás életében. Kéthavonta vagy félévente egy találkozás az csak a kapcsolat illúziója.
2011. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 19:16,


Akkor en mar kapcsolatban sem allok a csaladommal, mert 1800 km-re elek toluk?

Ekkora egy marhasagot, a kapcsolatot nem lehet idoben es km-ekben merni.

Sokan egyutt elnek, megis maganyosak, masok messzire egymastol is boldogok.

Valaki, ha a tarsa meghal egy eleten at nem kepes mast szeretni, az sem kapcsolat?

Jo eg, mekkora tuskok vannak!

2011. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó már ne is haragudj de a kérdés a párkapcsolatokra vonatkozott. Ha az egyik fél egy működő párkapcsolatban kimegy pl. dolgozni fél évre akkor megoldás lehet az MSN példának okáért. Ám amennyiben pár év alatt 48 óránál még nem voltak többet együtt egyhuzamban de mindennap MSN vagy Skype van, s mondjuk ez megy 4 éve, az nem igazán párkapcsolat. Érintésre, együttlétre, meghitt beszélgetésre nem félevente egy hétvégére van igény egy pár részéről. Ezekre az online megoldások nem alakalmasak.
2011. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Így van-aki mer, az nyer. :)

Én most merek,és szerintem bele is vágok,max ha nem jól alakul még mindíg kiszállhatok belőle :)

2011. febr. 20. 22:07
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
na, mi lett a végeredmény? :)
2011. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Minden a helyén,jobb nem is lehetne :)
2011. márc. 5. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!