Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat! Belemennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat! Belemennétek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy srác,aki Németországban lakik,és csak nagyon ritkán jár haza. De én valahogy beleszerettem,és ő is ilyen érzéseket táplál felém.

Nos,ti bevállalnátok így,hogy ilyen nagy a távolság?


2011. febr. 20. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én sem!
2011. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele, mert nem működik hosszútávon. És mert tutira hiányozna mindig. Arról nem is beszélve, hogy nehezen tudjátok megtartani a kapcsolatotokat, ha nem elég erős...
2011. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen,ebben igazatok van.
2011. febr. 20. 16:45
 5/18 anonim ***** válasza:
Á, azért egy másik országban... Biztosan nem! Nem működik, egészen egyszerűen.
2011. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem Hollandiaban lakott, 1800 km. De en kikoltoztem.

Kerdes, ha ugy adodik, te kimennel-e?

2011. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok. A baratnomnek is holland a fiuja, es egy evet huztak le ugy, hogy a lany befejezte a tanulmanyait Magyarorszagon. Egy csoporttarsam 3 evet, mig a baratja Gorogorszagban volt, o is kinn van mar. Az angol tanarnonknek meg sved a volegenye o is kinn el mar. Megint egy masik csoporttarsam meg Svajca ment ferjhez, amint latod nem lehetetlen, csak akarni kell.
2011. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Szerintem ez egyénfüggő. Nekem ez sosem menne, de van egy barátnőm, aki 1,5 éve él távkapcsolatban és boldog. Gondold végig, hogy neked ez menne-e, hogy éreznéd magad egy ilyen kapcsolatban hosszútávon. Vagy ha működik majd a kapcsolat, ki tudsz/akarsz-e később költözni hozzá?
2011. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 éve tart egy még távolabbi országban lakó magyarral. Még csak 1-szer találkoztunk élőben pár napot, de hamarosan lesz a 2. találkozónk, mivel évente 2-szer jár haza, és szerintem beállítottságtól függ, hogy be vállalnám-e a helyedben. Mindenesetre a sajátomat én bevállaltam a mindennapi 2 órás esti skype-pal, és nem bántam meg.:) 28N
2011. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen,kiköltöznék ha úgy adódna,csak előtte persze letenném a vizsgákat is.

Köszönöm a válaszatitokat,hasznosak voltal,főleg amint a Holland lány írt,látjátok nem lehetetlen,csak akarni kell :)

Akkor még gondolkodom rajta,hogy bemerjem-e vállalni :)

2011. febr. 20. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!