Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem hajlandó hazamenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem hajlandó hazamenni a barátom? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap óta veszekszünk, tegnap este óta van nálunk. Ma reggel felkeltünk, és csak folytatjuk, ezért mondtam, hogy menjen el, mert nem akarom, hogy még egy napom veszekedéssel teljen. De erre egyszerűen nem hajlandó. Ha szépen mondom, ha ordítva, nem megy el. Holnap reggelig itt akar maradni, mert hogy az volt megbeszélve,de nem értem minek. Nem is szólunk egymáshoz, ha igen, az is veszekedés, akkor mért nem megy el? ha tőle kérdezem nem mond semmit. Most én ilyenkor mit tudnék csinálni? 20L
2011. febr. 20. 16:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

ez megint mókás :D

hogy pont írtad az 50 kilódat, és a kirakást :) de mondom miért.

harcművész vagyok, és ha több időm van önvédelemmel foglalkozom, és általában nem 90 kilós kigyúrt fiúk akarnak önvédelmet tanulni, hanem 50 kilós lányok :)

és itt jegyezném meg, hogy ha Te ki szeretnél dobni valakit, aki nem akar magától kimenni, 1 óra alatt megtanulhatod hogy lehet egy (élő) 40-160kg testtömegű embert mozgatni, maradandó károkozás nélkül :D

2011. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy nagyon nézne ha ez sikerülne :D
2011. febr. 20. 16:43
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

óó, mindig meglepődnek amikor egy kisebb, látszólag gyengébb ember kibillenti őket az egyensúlyukból, vagy lefogja őket..

nem tudom merre laksz, ezért nem magamat ajánlom (egyébként pest) de keress fel egy önvédelmi edzést, és biztos lesz egy mester, vagy tanítvány, aki tényleg minimális idő alatt megtanít 1-2 fogást, amivel egy nem védekező embert (ez fontos) aki nem számít rá, szépen lefogsz, és a megfelelő feszítéssel már magától mozog, olyan ez mint az autóvezetés - te csak nyomod a gázt, az meg megy, pedig nem 100 kiló egy autó sem :)

2011. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, ez jól hangzik és hasznos lehet (nem feltétlen a barátommal szemben XD).
2011. febr. 20. 16:50
 15/21 anonim ***** válasza:
igen, önvédelemhez hasonló dolgok gyakorlása időigényesebb, de boldog lenne a lelkem, ha ezen beszélgetés hatására, miattam gondolkodnál el azon, hogy egy harcművészetet vagy önvédelmi rendszert gyakorolj.
2011. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, hogy az ilyen párok miért szívják egymás vérét meg rabolják egymás idejét, ahelyett, hogy egyszerűen, kulturált módon szakítanának.
2011. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
szólj a szüleidnek,hívd fel a szüleit,hátha nekik hiányzik.Ha ennyire nem akrsz vele lenni és békülni sem tudtok,akkor kalap meg a bot és szakíts!
2011. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%
mindenki szakítani akar, amikor ott vannak a harcművészeti praktikák ez már túl van tárgyalva :P
2011. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Menj el te otthonról egész napra.
2011. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az jó ötlet volt, hogy üssétek el a dolog élét valami poénnal. Fújd le tejszínhabbal, és mondd neki, hogy "te kis édes", vagy keríts egy pókot valamelyik sarokból, és rakd rá, kezdd el parodizálni az érdektelenségét, a gesztusait, vagy valami ilyesmi.Egyébként mi a fenén lehet ennyit veszekedni?
2011. febr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!