Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem hajlandó hazamenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem hajlandó hazamenni a barátom? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap óta veszekszünk, tegnap este óta van nálunk. Ma reggel felkeltünk, és csak folytatjuk, ezért mondtam, hogy menjen el, mert nem akarom, hogy még egy napom veszekedéssel teljen. De erre egyszerűen nem hajlandó. Ha szépen mondom, ha ordítva, nem megy el. Holnap reggelig itt akar maradni, mert hogy az volt megbeszélve,de nem értem minek. Nem is szólunk egymáshoz, ha igen, az is veszekedés, akkor mért nem megy el? ha tőle kérdezem nem mond semmit. Most én ilyenkor mit tudnék csinálni? 20L
2011. febr. 20. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Vagy legyél okosabb és kezdeményezz békülést, vagy csomagold be a cuccait, az ebédjét és vágd ki.
2011. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
hívj rendőröket! azok majd kitessékelik
2011. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Azért szerintem a rendőrség túlzás. A srác valószínű békülni akar, de a férfi büszkesége nem engedi.
2011. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék olyan nagy felhajtást, csak totál pofátlanságnak érzem, hogy most is ott fekszik az ágyamban és nem hajlandó elmenni, de közben kibékülést sem kezd vagy valami.
2011. febr. 20. 16:19
 5/21 A kérdező kommentje:
A békülésről meg annyit, hogy épp most aludt be...Én meg totál ideges vagyok és nem tudom mit csináljak.
2011. febr. 20. 16:20
 6/21 anonim ***** válasza:
Hehe, akkor öntsd le vízzel, tegyél rá viszketőport stb..hátha sikerülne elröhögni az egészet :D
2011. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Juj, véletlen találtam a kérdést :D

milyen király problámáitok vannak! sokkal izgisebb mint a sok testépítő rinyálása xDD

hú, akkor én is befeküdhetek az ágyadba meg azt csinálok veled amit szeretnél?

amúgy lehet hogy az nem a világ hibája, hanem a Tiéd, ha hagyod hogy bármit megtegyenek veled, de szólj és én majd valami jó dolgot teszek ;P

remélem azért a kritika és a tanács is kiérződött a válaszból.

2011. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Örülök hogy legalább valakit szórakoztat:D Nem arról van szó, hogy ne lennék elég határozott, vagy ilyesmi, egyszerűen nem érdekli. Annyi a reakció az ordibálásra is, hogy nyugodjak meg, majd megbeszéljük ha lenyugodtam...Az 50 kilómmal meg elég nehéz lenne kidobni.
2011. febr. 20. 16:30
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
szomszéd? haver? bátyád? apád? nem igaz, hogy nem tudod kirakni
2011. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Persze, így meg tudnám oldani, de szeretném békésen, nem akarok cirkuszt, hogy soha ne jöhessen utána már hozzánk.De most már nagyjából lenyugodtunk, remélem már lassan lehet vele értelmesen is beszélni...
2011. febr. 20. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!