Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe nagyon szerelmes vagyok, csak ő nem szeret, csak barátként, mit tegyek, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni,ha barátként tekint rád akkor nem fog megváltozni a véleménye.Voltam már ilyen szituációban,nagyon kedveltem a fiút,mint barátot,ő viszont többet érzett irántam.Megpróbált úgymond meghódítani,de sajnos az érzelmeim nem változtak iránta,pedig tudom,hogy nagyon rendes srác,és nagyon jól jártam volna vele,ha összejövünk.De hiányzott belőle valami plusz....
2011. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez van, ezen nem nagyon lehet változtatni. Ha az esélyt sem akarja megadni, hogy a szimpátiából több is kialakuljon, halott ügy. Nem vagy az esete. Van ilyen.
2011. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lépj tovább.
2011. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De,nagyon nehéz,csak rá gondolok!szerelmes verseket,üzeneteket küldözgetünk egymásnak,és nem tudom,hogy mit gondoljak!
2011. febr. 20. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
a küldözgetünk alatt azt szokták érteni, hogy te is küldesz és ő is. ha ő is küld akkor nem értem miért, mert azt mondtad csak barátként tud rád gondolni?!
2011. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az igazat megvalva,ő kezdte küldözgetni a verseket,idézeteket,utána már én is küldtem neki,aztán tegnap megmondtam neki,hogy szeretem,és ő azt mondta,hogy inkább csak barátok legyünk,mert később jobban fájna nekem ha szakítanánk!
2011. febr. 20. 14:47
 7/8 anonim válasza:

törődj bele, mást nem tudsz csinálni.

a részéről ez csak blabla.

2011. febr. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lépj tovább, senki sem érdemli meg, hogy leragadj mellette...
2011. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!