Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnek tenni? Bovebben lent .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnek tenni? Bovebben lent .

Figyelt kérdés

Van egy lany . 17 eves , en 18 osztalytarsak vagyunk . Mult evben kezdodott az egesz december elejen . Elkezdtunk sms-ezni , kozelebb kerultunk egymashoz . Talakoztunk es megtortent a csok . Kis ido utan megint es megint talakoztunk addig amig beleszerettem de nagyon . Mondtuk hogy probaljuk meg es ment a dolog 2 hetet . Tenleg nem ment lattam rajt , es nekem sem volt olyan mint mas baratnommel . Utanna volt az a resze hogy talakoztunk meg es akkor is voltak dolgok , tobb mint csok , erintesek , ``kenyeztetesek`` , stb . Utanna egyeb nem volt a suliba csak orokke neztuk egymast es tenleg latszott rajta hogy jo lenne . Nem tudom , csak azt mondta hogy nem lehet es nem es nem , nem tudom hogy mert . Nem tudja hogy mit erez,mit akar . Mostanaba orokke en irok neki es kezdem azt erezni hogy hujet csinalok magambol . Tudja jol hogy szeretem , de ugymond szerintem jatszadozik az erzeseimmel . Sokszor volt hogy mondtuk hogy mostmar tenleg aljak le mert ez nekem szar . Eltelt 3 nap es hivott bulizni es hogy jo lesz meg hogy csokkal inspiral . A suliba sokszor mondta mar hogy ne nezzem ugy mert mar attol is beindul .. Nem tudom eldonteni hogy most o mit akar v mit szeretne , egyszeruen nem tudok rajta kiigazodni .

Szerintetek ebben a helyzetben mi volna a legjobb megoldas ? Mert mar nem birom , osztalytarsam es egesz nap latom es szeretem es idegesit hogy nem tudom hogy o mit akar :(


2011. febr. 20. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ez egy idióta lehet, ne foglalkozz vele.
2011. febr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te is egy idióta vagy,összeilletek :)
2011. febr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit bovebben hogy mert vagyok az ? Menj aludni , mit kell irni itt a negativumokat ?
2011. febr. 20. 01:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet kihámozni a mondandódat.Ilyen fogalmazással érettségire készülsz vagy mifene.Fogalmazd meg mert ez zagyva semmi 0.
2011. febr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok még.A csaj meg csak játszadozik veled,maga se tudja mit akar!

Határozottabbnak kell lenned.A suliba meg minimum kézenfogva kellene lennetek és szünetekben smárolnotok.De mivel erről nem írtál,így a csaj csak szabadidejében tart téged.Már ha egyáltalán tart valamire!

2011. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En is ilyesmikre gondoltam , de egyszeruen nem tudok neki nemet mondani az a baj . Direkt a tegnap nem irtam neki hogy lam hogy reagal es tessek irt . Es akkor megint elbizonytalanodtam .
2011. febr. 20. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!