Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek hamar lefogyni?...

Xaba89 kérdése:

Hogyan tudnek hamar lefogyni? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
20 eves fiu vagyok es hivatasos focista voltam eddig es kulso belso bokatoresem volt.3 hete vettek le a gipszet es megmertem magam es 96 kilo vagyok ami nagyon megremisztett.Labtores elott 84 voltam.A magasagom 183cm es elszeretnem kezdeni a szaladast de az orvosom azt mondta h ekkora sulyal a most felepult bokanak csak rosszat tennek a szaladassal.Tehat ha tudtok vlmi dietas etrendet ajanlani es valami olyan mozgast ami nem terheli a labat am zsiregeto nagyon megkoszonnem.Elore is kosz a valaszokat.
2009. júl. 27. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Felülések, súlyok... Lábbal is, az nem érinti feltétlenül a bokádat.


Étrend... Kb gondolom Te is tudod, melyek azok az ételek, amik nem túl egészségesek, és fordítva. Amiről tudod, hogy rossz, minimalizáld amennyire csak tudod. Zárd ki a nehéz ételeket... Csirke, pulyka, sok-sok zöldség, na meg gyümölcs amikor megéhezel.

2009. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az úszást tudnám javasolni, az nem terheli meg a bokádat és még jót is tesz neki. (Nem tudom ilyenkor milyen állapotban van, nyilván ha sebes akkor vízbe nem lehet még vele menni)

Ha esetleg nem tudsz úszni akkor is vannak vízben aerobic órák és hasonlók vagy valami, az is jó.

Futni semmiképpen sem szabad most! Felülés, súlyzó ilyesmik jók, de attól nem biztos, hogy fogysz.

Igyál sokat, napi 3-4 litert ásványvíz, tea. És inkább gyümölcsöt egyél csak.

De biztos van nálatok is valami edző vagy valaki, aki tudna tanácsot adni, összeállítana neked étrendet.

2009. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!