Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek rovid ido alatt...

Xaba89 kérdése:

Hogyan tudnek rovid ido alatt lefogyni? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
EGy 20 eves 182 eves 94 kilos fiu vagyok.Labtores utan hiztam meg 94 kilosra es csak most tudok ujra kocogni.Tudnatok ajanlani vlmi gyors fogyokurat edzesl meg mindennel hogy le tudjak adni 10 kilot 1 honap alatt?Elore is kosz a valaszokat. :)
2009. júl. 5. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
fejlövés vagy pedig menj el afrikába... másképp lehetettlen
2009. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ne akarj gyorsan fogyni,mert az nem jó.Ha már a lábad engedi járj sportolni,kocogni esetleg konditerembe.Figyelj arra hogy mit eszel,kerüld a zsíros cukros dolgokat.Mivel egy lábtörés és az ezzel járó kényszerpihenő ekkora hízást eredményezett,valószínű hogy egyébként is hajlamos vagy a hízásra.
2009. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen nagy testi változást szabsz ki magadnak célul, azzal csak azt fogod elérni, hogy nagyot fogsz csalódni hónap végén.


A reális súly amit hetente veszthetsz az fél-másfél kiló.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__30..

2009. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Koplalj máshogy nem fogsz gyorsan lefogyni én is igy fogyam le 2 hét alatt 10 kilót azóta is csak egy kiló jött vissza és semmi bajom.Vagy egyél rendsen és mozogj mellé akkor egészséges de heti 1 kiló se fog lemenni.
2009. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!