Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romantikus fiú vagyok. állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus fiú vagyok. állandóan szeretgetem a bnőmet, de ő úgy tesz mintha ott se lennék. Miért?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 20:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

17 mindketten. még nem volt. meg akarja várni míg 18lesz...nemsokára....

és nem akar szakítani, mert ismerem.

csak furin viselkedik:S

2009. febr. 19. 20:55
 22/23 anonim ***** válasza:

Az én unokatestvérem barátja is ilyen kényeztető típus volt, ami a bnőmnek nem jött be.

Két dolog miatt:

-lehet hogy ő nem szereti a romantikát

-másik variáció hogy téged nem szeret:(

Beszéljétek meg hogy neki mi lenne a jó, vagy mit érez...

2009. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

szeretni szeret ezt nem kétlem.

a romantikát is szereti, de csak néha, és akkor sem mindenhol. max csak egymásnál, a suli miatt hetente max 1szer:S. akkor is attól függ, épp milyen a hangulata:(

nem vagyok egy leragadós típus, de ez a lány vmivel megfogott, de nagyon. viszont nem érzem azt, hogy igazán vonzódna irántam. szerintem teljesen mindegy, h hol vagyunk, ha kívánsz valamit, akkor bárhol kell:S

fog.sincs mit tegyek.

mondtam neki, h ez van.

azt mondta sokszor nincs kedve hozzá:S

most kom ez mien hozzáállás?

de legtöbbször már nem is mondom, mert minek?

nem tudom azt mondani neki, na már most csókolj meg 5percenkéntxd amit nem kíván, azt nem kíván....ennyi:S

csak mégis meg kellene próbálnom:S

pl már csin azt, h egyáltalán nem vettem észre, úgy csináltam, mint ő velem, de nem sok mindent értem el vele:S

2009. febr. 19. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!