Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romantikus fiú vagyok. állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus fiú vagyok. állandóan szeretgetem a bnőmet, de ő úgy tesz mintha ott se lennék. Miért?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 20:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

sajna sokszor én is úgy érzem, h nem értékelik igazán a szeretetem. am. már próbáltam, h nem ölelgettem annyit, sőt semennyit és a hatás nem volt nagy, nem zavarta különösebben h nem szeretgettem annyit.

én csupán a tudtára adnám, h szeretem, de tényleg rossz, mikor elhajol.

+ mikor csak én szeretgetem, viszont meg alig kapok.

csak engem egy ölelés is lázba tud hozni.

pl. vége a napnak, egy ölelés nem volt, csak ide-oda rohangászás, én ölelem, de még ide meg oda kell menni, ezt kell csin meg azt...de ez megy egész hétköznap. nehéz kiatalálni mi van hétvégén? hát ő FÁRADT. és kész, ennyivel le van reagálva. ha közeledek, akkor meg megkapom, h én nem hagyom békén stb.. stb...+ h mindenre meg van az alkalom. jah, mikor ha hétvégén sem?

ha pedig egy rohangászós átlag nap végén ő megölel és én + elolvadok:$, mert szerelmes vagyok. és ezzel el vagyok intézve:S:S

2009. febr. 13. 21:16
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Phú de rossz lehet :(. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nagyon úgy érzem, hogy nem szeret téged ez a lány.
2009. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
azért írtam le, h mi a szitu, h más véleményét is meghallgassam:$
2009. febr. 13. 21:31
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

már válaszoltam egyszer, én vagyok a volt barátnő kontra énes hozzászóló.

szerintem nem arról van szó, hogy nem szeret, egyszerűen csak nem tudja kimutatni, vagy nem érez rá késztetést, neki ez nem olyan lényeges.

neked kell eldöntened, hogy megéri-e így együtt maradnod vele, vagy inkább keresnél egy olyat, aki ilyen téren jobban illik hozzád.nekem az elmondottak alapján rögtön beugrott egy kép mondjuk úgy húsz év múlva..egy férj és feleség, az előbbi kicsit szomorú/meggyötört, az utóbbi pedig rideg, és semmiféle közeledést nem fogad el.persze ez kicsit horrorisztikusan hangozhat, de tényleg erre gondoltam. : D

2009. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

utolsó hozzászóló igazad van.

am.mindig úgy érzem, van mindig valami fontosabb mint én. és ő állítólag azt ezért teszi, h együtt lehessünk nyugodtan.

közben pedig ez ront el mindent:S

2009. febr. 13. 21:43
 16/23 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból:

nekem most van pl az első komoly(nak tűnő?) kapcsolatom, nem is ismerem nagyon a fiút. Ugyanez a szitu (én vok a barátnő, akit becézgetnek) És nagyon örülök neki, meg szeretem is, ha bújik,csak nem tudok még reagálni rá. Hidd el, nem biztos, h nem tetszik neki,ha nem reagál rá semmit! (majd fog, ha ráveszi magát) - na most remélem ilyen a te barátnőd is és az én barátom is XD

2009. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

hát már 15hónap alatt rávehette volna magát:D

tudom, most elképedsz, mikor olvasod...15hónap.

a kapcsi elején azt hittem, h ez csak kezdetleges állapot, h nem nagyon mászik rám/ bújik hozzám. de tévedtem, s ezt csak az idő tudta igazolni, mert a hónapok csak múltak-múltak, s nekem valami nagyon hiányzik még ebből a kapcsiból. ettől függetlenül nagyon szeretem, de valahogy mégis csak rá kéne vezetni erre úgy, h én ne mondjam ki, hanem tapasztalja a saját bőrén. mondjuk ha egy hónapig csak úgy kezelném én őt, mint ő engem, azt hiszem, észrevenné, h megváltoztam.

de lehet az is, hogy ahelyett, h most itthon ülök és nemsoká alszok, nyitott szemmel kéne járnom a világot...

2009. febr. 13. 23:09
 18/23 anonim ***** válasza:
beszéltél már vele erről?
2009. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

aha.beszéltem.

hétvégén aranyos is, de hétköznap pedig mintha nem is járnánk kb. suli...stb...:S

2009. febr. 14. 22:15
 20/23 Mendus ***** válasza:

Hány éves is vagy? És Ő?

Volt már szex?

Nem lehet, hogy unja ezt az egész járás dolgot, és legszívesebben szakítanad veled, csak nme akar csalódást okozni?

2009. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!