Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romantikus fiú vagyok. állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus fiú vagyok. állandóan szeretgetem a bnőmet, de ő úgy tesz mintha ott se lennék. Miért?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 20:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem szeret.
2009. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne szeretgesd "állandóan". A túl sok nyomulás is nagyon zavaró tud lenni. Hagyj neki teret.
2009. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

azt mondja szeret. csak mindig van valami kifogása...csak picit kezdem már unni...

mit tehetnék h jobb legyen?

2009. febr. 13. 20:36
 4/23 Mendus ***** válasza:
100%
Azért csinálja ezt mert idegesíti, hogy ennyire nyomulsz, nem kell ennyire szeretgetni csak amikor látod rajta, hogy úgy odabújna hozzád, az első barátom is ilyen volt, marha idegesítő volt, hogy állandóan a nyakamon lógott!
2009. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
am.meg hagytam neki teret is, de őt nem zavarta, nekem pedig szükségem van arra, h öleljek, pusziljak, csókoljak, + h szerelmes legyek:$
2009. febr. 13. 20:37
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor valószínűleg nem te vagy a megfelelő pár neki. Engem nagyon zavar(na), ha valaki folyamatosan, egyfolytában nyomulna. A barátnőm pasija is ilyen, nem egyszer beszélt már vele erről, sőt azon is gondolkodott, hogy szakít vele.

Oké, hogy szerelmes vagy, de legyen benned tartás.

2009. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
csak azt tudom mondani hogy ne bújj a fenekébe! az én barátnőm is igy kezdte, aztán amikor besértődtem és azt mondtam hogy elég mki menjen a pi*be.. akkor volt az hogy váratlanul ő bujt hozzám.. és hát milett? persze hogy jólesett, és a saját hibáimból tanultam. csak alkalmankét kell megölelned, X ideig..aztán onnantól kedve kialakul nála is a komplexus, és egyre gyakrabban akarja hogy ölelgesd! majd figyeld meg! tegyél ugy mint ő, mégha nehezedr is esik! hagyd hogy ő kezdeményezzen! mert ha letámadod úgyfogja érezni hogy teljes mértékben birtokolni akarod őt. és ezt nem szeretik! Sok siekrt! --Chocky--
2009. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak találnék én is egy ilyen párt magamnak...Imádnám, ha szeretgetne vki és nem csak akkor érne hozzám, ha szexet akar...Nyugi, nincs semmi baj veled! Mindössze nem ő a megfelelő partner számodra. Feltételezem, te is szeretnéd, ha a párod ilyen mértékben szeretne viszont...Mivel most gondolom nem ez a szitu, így előbb-utóbb hiányérzeted lesz ebben a kapcsolatban. Jönnek majd a szemrehányások részedről (mert gondolom belefáradsz), majd a párod szakítani fog, mondván, hogy megfojtod a szereteteddel...Keress olyan párt, aki viszont tud szeretni és oly mértékben, ahogy te kívánod. Hidd el, van ilyen lány...
2009. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a marha idegesítő, hogy vissza kell fognod magad, nem adhatod át a szereteted, mely szívből jön, mert a másik számára ez "teher". Ez a szánalmas, amikor vki nem értékeli, hogy szeretik és ezt ki is fejezik...Ok, hogy kell a mozgástér...De abból nem kéne problémát csinálni, mert vki szereti a párját...

Sajnos én is ebben a cipőben vagyok mindig...Sosem viszonozzák a szeretetem, pedig a mozgástérre is figyelek...Ez van...Nem mindenki igényli, hogy a párja odáig legyen érte :(

2009. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

nem illetek össze ilyen szempontból..

a barátom volt barátnője sem volt túl bújós..eltűrte, ha foglalkoztak vele, de magától soha nem adott puszit a barátomnak, maximum akkor, ha kérte..

viszont amióta velem van (2,5 év), teljesen más minden (állítása szerint), ugyanis én is szeretek bújni, meg foglalkozni azzal, akibe szerelmes vagyok.

ez most nem önmagam dicsőítése, egyszerűen csak mások vagyunk. : D.

2009. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!