Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fontos.!

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác,egy szórakozóhelyre járunk,és ott láttam meg,majd pedig haverok lettünk,átmentem hozzá is,de már majdnem egy hónapja nem láttam. :/ És pénteken is egy helyre megyünk bulizni,és jobban kicsípem magam,magyarán én szeretnék tőle valamit. Hogy vezessem rá a járásra? :O Nem akarom lekapni,nem vagyok olyan,csak értitek. :)

16L/19F


2011. febr. 19. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy akaratod ellenére is olyan leszel 1-2 napkig, aztán jön majd az újabb és szomorúbb kérdés. Na mindegy. Ha szép vagy, nem kell szinte semmit sem csinálnod, ha nem félénk a pasi.
2011. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meg nője van, ne akarj semmit.
2011. febr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Neeeem,nincs senkije. :)

Szerintem nem vagyok csúnya,csak félek hogy fiatalnak fog tartani egy kapcsira. :S

2011. febr. 19. 23:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Sex nélkül is lehet kapcsolat. Nem nagy a korkülönbség.
2011. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha meg tudnám, hogy egy cumákoló műmájer meg baxta a 16 éves lányomat, le baxnék a lányomnak, és aztán leszedném a fiú péniszét, megetetném vele, és egy sodrófát felnyomnék neki...
2011. febr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én nem a sexre hajtok. Hanem rá mert szeretem. És igen,sex nélkül is lehet kapcsolat. :)
2011. febr. 20. 10:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!