Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, kíváncsi vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kíváncsi vagyok, hogy mennyire igaz, hogy vannak szexmániás csajok?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem mert én 24 múltam, de még eggyel ilyennel sem futottam össze?

Persze, hogy nem a szex a legfontosabb az életemben, de azért igenis fontos..:)


2011. febr. 19. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Van. Én :) 21 éves vagyok és mindig szexőrült pasit kerestem. A párom ilyen,ő meg olyat keresett mint én. Viszont egy ideje azt mondja, már ő sem bír velem:) Imádok szeretkezni vele, imádom a testét, nem tudok betelni vele, imádok élvezni, játszani, kényeztetni és kényeztetve lenni, a nap 24 órájában tudnám csinálni:)
2011. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca. ***** válasza:
65%
minden nő szexőrült ha jó férfival hozza össze a sors, szerintem.
2011. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok az. :) Nem mondom,hogy nem jó és ha van akkor jó és hát na,de nem gondolok erre a nap 24 órájában.és páromra se mászok rá állandóan. :D
2011. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Undorító.
2011. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak..és szerintem nem feltétlen rossz :D
2011. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyenek, és sztem tökre aranyosak az ilyenek ^^ (F)
2011. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bizony van. Igaz én fiu vagyok de a csajom tényleg szexmániás jobban mint én, pedig énse vagyok piskóta!
2011. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

22:43 Valóban részben igazad van.

De ettől nem fogok elpirulni..:D

Sokatokkal egyetértek :D

2011. febr. 19. 23:44
 9/10 Huan001 ***** válasza:
na én is ilyen lányt keresek pm 16F
2011. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is imádom a szexet,de valahogy sose tudom feldolgozni,mikor egyik barátnőm azzal jön,hogy már 1hete nincs pasija és megőrül egy jó szexért...Az ilyen csajokból lesznek a kapcsolatfüggők és ha ne adj isten pár napot egyedül kell lenniük már rohannak társat keresni,aki kielégíti a nemi vágyukat.

Lehet csak én spirázom túl! Én sose úgy gondoltam magára a szexre,mint a messiásra!Viszont imádok elélvezni.Ha nem volt hónapokig kapcsolatom simán kibírtam szex nélkül is.23N

2011. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!