Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hol találhatnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hol találhatnék egy olyan lányt, aki vegetáriánus, és nem dohányzik, és ritkán iszik alkoholt illetve kicsit tudatosabban él mint az átlag?

Figyelt kérdés

Van köztetek ilyen?

23 éves múltam (volt már kapcsolatom néhány),van munkahelyem,azt mondják jóképű is vagyok, átlagos testalkattal, mégis "gúzsba köt" az életemen ülő "magány".

Pedig nem vágyok másra mint, hogy hűségesen szerethessek valakit, aki hasonlít hozzám kívülről belülről.


2011. febr. 19. 18:33
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Igen,meg van a maga módja a vegetáriánus étrendnek is, fontos hogy miből és mennyit eszünk ennek ellenére valóban van aki nem bírja.
2011. febr. 21. 18:57
 32/34 anonim válasza:
a vegetáriánus cuccot nem értem, a többi mind szép és jó.
2011. febr. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Nem tudom aktuális-e még a dolog, de most bukkantam a kérdésedre és gondoltam írok. (Nagyjából passzolok a leírásodba, szerintem jól megértenénk egymást.) Ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan :)

Várom válaszod.

2011. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Írtam neked privát üzenetet :)
2012. márc. 1. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!