Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hol találhatnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hol találhatnék egy olyan lányt, aki vegetáriánus, és nem dohányzik, és ritkán iszik alkoholt illetve kicsit tudatosabban él mint az átlag?

Figyelt kérdés

Van köztetek ilyen?

23 éves múltam (volt már kapcsolatom néhány),van munkahelyem,azt mondják jóképű is vagyok, átlagos testalkattal, mégis "gúzsba köt" az életemen ülő "magány".

Pedig nem vágyok másra mint, hogy hűségesen szerethessek valakit, aki hasonlít hozzám kívülről belülről.


2011. febr. 19. 18:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%

vega?

Minek? A hús egészséges, az ember szervezete a mindenevő létre van kitalálva, hús kell!

És nálam jobban senki nem imádja az állatokat, és mégis imádom a ropogósra sült grillcsirkét.

Ez ne legyen szempont és máris sokszorosára növekszik a "neked megfelelő lányok" tábora-

2011. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%
Most a vegetáriánusság miért annyira fontos? Lehet, hogy tudatosan élsz, de azzal nem vagy tisztában, hogy mért is vagyunk olyanok, amilyenek... Nem növényevésre teremtett minket a Jóisten.
2011. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%

Aki vegetáriánus, az eleve nem él tudatosan.

Egy jótanács: ne ezen külsőségek alapján keress párt magadnak, mert bár lehet, hogy fogsz találni egy olyan nőt, aki ezeknek eleget tesz, de az őszinte szerelem, hogy önmagáért szereted, az nem lesz meg.

2011. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Persze ezzel egyet is értek, de én spirituális okokból mellőzöm a húsevést, és egyébként azóta jobban érzem magam a testemben ,ezt tudom mondani, mint tapasztalat, más előnyeit is élveztem, annyira nem is ragaszkodom hozzá, hogy vega legyen, de legalább ne legyen önpusztító..
2011. febr. 19. 18:44
 5/34 anonim ***** válasza:
Mi a fene a jó a vegaságban?
2011. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Moszuke ***** válasza:
69%
vega... gratulálok
2011. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyat azért nem olyan nehéz találni, aki nem dohányzik és csak alkalmanként iszik alkoholt. Ez a vegaság meg... Nem tudom, de szerintem az ugyanúgy életet vesz el, aki növényeket eszik, mert ők is éreznek, élnek. Szóval nem sokkal érzem tudatosabbnak ezt a fajta táplálkozást.

Szerintem az is egészségesen él, aki fogyaszt egy kevés húst is a növényi táplálékok mellett.

2011. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Aki kipróbálja, és azért vannak többen sokan számolnak be a pozitív hatásairól,nekem kifejezetten megnyugtató hogy mellőzöm a húsevést, ugyanis mentálisan is kihat az emberre.Arról nem beszélve hogy sajnos normális minőségű húst már nem igen kapni csak hormon-kezelt rövid nyomorult életű állatok húsát..Én nem ítélem el azt aki húst eszik, mindenki tesz ahogy jónak látja, én így látom jónak.

Bízom benne hogy engem sem fognak elítélni emiatt, mindezek tükrében.

2011. febr. 19. 18:53
 9/34 anonim ***** válasza:
69%
Jobban érzed magad. Majd 20-30 év múlva lesznek problémáid, mert a szójával meg különféle csodaszerekkel nem tudsz minden esszenciális zsírsavat bevinni a szervezetedbe (van ami CSAKis kizárólag a húsban van) -na de ez nem biológia óra. Ennyi az igényed? Vagy van még gondolom 1000.. Ismerkedj. Menj el táncolni, nyelviskolába, színházba, koncertekre, bárhova.. Kérdd meg a barátaidat hogy próbáljanak neked szerezni egy hozzávaló lányt.. stb..stb..
2011. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
18:56-os vagyok, még annyi, hogy tökéletes partner nincs!
2011. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!