Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hol találhatnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hol találhatnék egy olyan lányt, aki vegetáriánus, és nem dohányzik, és ritkán iszik alkoholt illetve kicsit tudatosabban él mint az átlag?

Figyelt kérdés

Van köztetek ilyen?

23 éves múltam (volt már kapcsolatom néhány),van munkahelyem,azt mondják jóképű is vagyok, átlagos testalkattal, mégis "gúzsba köt" az életemen ülő "magány".

Pedig nem vágyok másra mint, hogy hűségesen szerethessek valakit, aki hasonlít hozzám kívülről belülről.


2011. febr. 19. 18:33
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Az állat és a növény között még annyi a különbség hogy, az állat sokkal magasabb rendű, és van érzelem teste-

(asztrál-teste)

A legfontosabb táplálék pedig a régóta elhalhatott ősi magyar tönkölybúzából készült kenyér és nem a szója, vagy a "kádár-kenyér"

Akit véletlenül érdekelne..

[link]

2011. febr. 19. 19:01
 12/34 anonim ***** válasza:
51%

Van köztünk ilyen, pl. én. :) Vegetáriánus vagyok (tojást és tejterméket eszem, de más húst nem, még halat sem), nem dohányzom és alkoholt még ritkán sem iszom. Nem érzem szükségét. Tanulok, vannak céljaim, szóval mondhatjuk, hogy tudatosabban élek. :)

De biztos vagyok benne, hogy én nem jönnék be neked...


Egyébként vannak már kifejezetten vega éttermek, kávézók, talán ott érdemes lehet körülnézni. Vagy pl. ott vannak a netes vegaklubbok és fórumok.


20/l

2011. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Ebben miért vagy olyan biztos? :)
2011. febr. 19. 19:16
 14/34 anonim ***** válasza:

19:14-es vagyok


Egyrészt a külsőm miatt gondolom: nagyon-nagyon rövid hajam van, részben muszájból, mert ha hosszabb akkor hullik nagyon, ráadásul baromi sz*r állaga van, semmit se lehet kezdeni vele, hogy normálisan álljon ha hosszabb. Részben meg kényelemből, és mert mások szerint ez áll a legjobban, csak hát épp nem túl nőies. Sokszor olvastam már itt a kérdéseknél, hogy a legtöbb fiúnál szóba sem jöhet az extra rövid haj, mert szerintük undorító egy lányon...

Meg hát nem vagyok egy modell alkat. 160 cm/53 kg


A másik ok az, hogy még soha nem volt senkim, elég zárkózott és szégyenlős vagyok - szerintem ez sem túl jó pont a fiúknál.


A harmadik ok a család - anyám enyhén szólva idegbeteg, mindig mindenkivel veszekszik, ráadásul apámmal együtt még kulturáltan viselkedni se tudnak. Plusz még mindig úgy kezelnek mintha még gyerek lennék. Szóval a "családlátogatást" nem merném felvállalni...


A negyedik ok: ha belelendülök, akkor baromi sokat tudok beszélni és le sem lehet lőni. Mint most is. :D


"Röviden" ennyi. :)

2011. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Ezzel nem győztél meg... :)
2011. febr. 19. 19:34
 16/34 anonim ***** válasza:
:) Akkor nem lehetnek nagy igényeid.
2011. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Minden igény relatív, természetesen én is szeretem az esztétikusságot, de azok amiket leírtál magadról abszolút nem zárják ki ezt.(nem vagyok "igénytelen")
2011. febr. 19. 19:42
 18/34 anonim ***** válasza:
Természetesen én sem vagyok igénytelen, és rólad sem feltételeztem. Ápolt vagyok, meg minden. Csak sokaknál amiket leírtam, kizáró ok.
2011. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Én sem feltételeztem rólad, mindenesetre megadom az email címem.. :)

heinlich22@gmail.com

2011. febr. 19. 19:53
 20/34 kovpet ***** válasza:

88% Egyébként nekem is szimpatikus vagy, remélem összejöttök. :)


Kérdező: az, hogy te vega vagy, ok. Én nagyon nem vagyok az, de elfogadom, hogy az akarsz lenni. De a partneredtől miért várod el ugyan ezt? Nem mindegy? Ez olyan "hittérítős"...

2011. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!