Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az, ha valakik egész fiatalon sok évig együtt vannak?

Figyelt kérdés
Sok ilyen 20 év körüli lánytól hallottam már, hogy bánják, hogy kamasz korukban egy fiúval jártak évekig. Tapasztalatok?
2011. febr. 19. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó,mert fiatalabban is szereznek tapasztalatot,tanulnak egymástól.
2011. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:
szerintem jobb, ha valaki egy stabil kapcsolatban van, mintha össze vissza ismerkedne, és csak ilyen értéktelen, pár napos/hetes párjai lennének. de én már csak ilyen régimódi konzervatív pöccs vagyok.
2011. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

18:23! Teljesen egyet értek veled!:)

És szerintem ez csak mostanában furcsa,régebben az volt furcsa ha valaki hetente cserélte párját!

2011. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó,aki meg utólag úgy érzi,hogy elvesztegette az idejét az inkább a kihagyott numerákra gondol.Én 19 vagyok,2 éve vagyok együtt a barátnőmmel de ha szakítanánk se bánnám a dolgot,mert többet nyújt egy ilyen kapcsolat mint egy futókaland.
2011. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A semminél jobb
2011. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem hogy miért mondják ezt és ki az a hülye aki ezt mondja....szerintem ha igazán szeretünk valakit..akkor nem azért szakítok vele..mer már jártunk 2 évig..nah és?..aki meg ezt mondta valószínű hogy azért mert cak azért járt annyit azzal a fiúval mert nem volt már és akkor már jó az is!...De szerintem semmi ba nincs azzal ha évekig jársz vkivel akit még szeretsz is!!:D
2011. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a furcsa, hogy ezt lányoktól hallottam...

Örülök, hogy így gondoljátok :) egyet értek veletek.

2011. febr. 20. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!