Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szabad fiatalon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szabad fiatalon, megszokásból együtt maradni?

Figyelt kérdés

15 éves korom óta vagyok együtt az első párommal, most vagyok 21. Minden klaffol, de nincsen szikra, izgalom, és már próbáltunk mindent. Kb. másfél éve tart ez az állapot, és néha jobb, néha rosszabb, de általában mindig csak romlik a helyzet. Ha a jövőbe nézek, arra gondolok, mi lesz később így velünk? De ha a közös emlékeinkre, akkor mindig visszahúz valami. Ezzel ő is így van, elfogadta az érzéseimet (ő is így van vele, de ő ragaszkodóbb típus, egyedül dönteni se nagyon tud semmilyen téren, így minden rám hárul), és mikor megbeszéljük, hogy elengedjük a másikat, mindig meggondolja magát, és visszahúz. Sokat változtunk mindketten, de elfogadás és törődés jellemzi a kapcsolatot. Kiegyensúlyozottnak mondható, amolyan állóvíz, bár a szeretkezések is eléggé ritkák már. Ha idősebb nő lennék, nem haboznék, hiszen mire vágynék másra, és nem lehetek örökké szerelmes... Aztán arra, hogy mennyire fiatal vagyok még, és hogy kell-e nekem elkötelezni magam ennyire. Aki nem élt át ilyen hosszú párkapcsolatot, nem is tudja elképzelni, mi problémám lehet, és én sem tudom valójában, mit is érzek. Nehéz lépnem bármerre is. A képbe belóg egy harmadik fél, de én próbálom kerülni, hiszen annak ellenére, hogy nekem is nagyon szimpatikus, és régi barátom, tisztességes maradok, amíg kapcsolatban vagyok. Az ijesztő, hogy mennyire belopta magát a gondolataimba. Nem hagynám el valaki másért a mostani párom, szerintem még nem állnék készen arra, hogy mással intim viszonyba kerüljek egy ilyen hosszú szerelem után. De azt mondják, másra gondolni már eleve rossz... Új társaságba is kerültem, és őt idegesítik az új szokásaim. (Néhanapján cigarettázok, sosem a szeme előtt, de megjegyezte, hogy kifog belőlem ábrándulni, ha nem fejezem be.)


köszi, hogy végigolvastátok!


2011. márc. 1. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha nincs meg a szerelem, meg a szeretet, az a 2 dolog ami kell egy kapcsolathoz, akkor inkább ne vesztegessétek egymás idejét.
2011. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem szakíts és kezdj élni. Az a baj, hogy nem is igen volt időd megtanulni, hogy milyen egyedül. Itt az ideje. Később bánni fogod, ha elpocsékolod ezeket az éveket.
2011. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdésedben a válasz. Nagyon nehéz ennyi idő után egy ilyen döntést meghozni, de te is érzed, hogy előbb-utóbb ez a kapcsolat véget fog érni. Érett gondolkodású tisztességes lány vagy a sztorid alapján, ezért jól fogsz dönteni. Talán már döntöttél is, csak megerősítésre vársz.
2011. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
megszokásból nem.nem szabad erőltetni,nincs értelme.
2011. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

együtt lesztek még 1-2-3 évet, szakítotok és mi lesz? ott állsz a nagy ürességbe eltelt a rengeteg idő és nem történt semmi. mivel szereted, de mégsem úgy és annyira, így gondolom nem fogsz hozzá költözni, szóval szerintem már bukta az egésznek. lehet h fél évig nem tudod kiheverni, meg ha össze is jössz mással, akkor sokszor eszedbe jut (saját tapasztalat) de megéri a fél évet..

persze minden rajtad áll. légy erős! sok sikert!

2011. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem meg fogod bánni, ha szakítasz....komolyan.
2011. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem tudnád leélni vele az életed és ezzel Ő is így van, akkor minden egyes perccel, amivel megnyújtjátok ezt a kapcsolatot, annak az esélyéből faragtok le, hogy tényleg találkoztok valakivel, aki már egész életre szól.
2011. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem szabad! MEGTILTOM!
2011. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szia én tudom mit érzel én is igy vagyok a mostani párommal igaz nem vagyunk olyan régóta együtt mind ti de nekem sem olyan már mint az elején egyáltalán nem én még mindig szeretem de tényleg csak már nincs a tűz és a pillangók a gyomromban, és ő is érzi hogy valami nincs rendben mert sokszor még mondanivalóm sincs neki holott azelőtt alig vártam hogy találkozzunk és minden kis pillanatomat elmeséljek neki most meg...viszatérve hozzád szerintem számodra is az lenne a legjobb megoldás ha szakitanátok hidd el én is azon vagyok csak még nem tudom hogy mondjam el neki...nem szeretnék úgy élni hogy 30 évesen viszatekintek és rájövök hogy mennyi mindent elvesztegettem és szerintem ha már most igy érzed előbb utóbb roszabb lesz és akkor mér nem lesz visszút el kel válni szépen megőrizve a kapcsolat minden szép pillanatát mert visszanézve úgyis csak arra emlékezik majd az ember...
2011. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos erre az esély nem sok. De szabad persze, miért ne szabadna? Ha nem kezd el marni az az érzés hogy nem élted ki magad nem próbáltad ki mással, nem szereztél tapasztalatot akkor van esélyed a boldogságra. Émn is azt hittem megtaláltam az igazi párom akit életem végéig tudnék szeretni, de lám elhagyott.. és most ott vagyok ahol a part szakad mert nem találok normális komoly kapcsolatra vágyó férfit aki hűséges és őszinte. Meg kell becsülni egy jó kapcsolatot.
2011. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!