Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátomtól kérek vmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomtól kérek vmit, cserébe miért kér vissza mást? Jelzem nem apróságokról van szó!

Figyelt kérdés

pl. kértem tőle, hogy fejezze be az "ártatlan" flörtöléseket, nem, majd ha én leszokom a cigiről. amin amúgy lassan egy éve stresszelek, hogy lerakjam - tehát nekem nehéz.

én mondtam, hogy nem egyenrangú a kettő, mert amíg ez bennem bizalmatlanságot okoz, a cigi ezt veled nem teszi.


2011. febr. 19. 11:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Azért mert ez nem normális viselkedés, ebből semmi jó nem fog kisülni de nekem aztán mindegy mit csinálsz, amúgy meg megoldhatatlan, mivel a férfiakból nem lehet kioltani az ösztöneiket akkor sem fog másképp csinálni ha leteszed a cigit, de majd meglátod. Amúgy csak azért nem tetszik ha egy férfi mellettem bámulja a csajokat, mert minek a szomszédba menni tejért ha otthon vár a tejcsárda. De ha meg nem zavar akkor minek tetted fel a kérdést. Döntsd már el magadban hogy most akkor nem zavar és tudsz vele így tovább együtt élni mert változni nem fog, vagy zavar, és megpróbálsz rá választ találni hogy mit csinálj, és hozzá teszem a választ nem a kretének oldalán fogod megtalálni...
2011. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

zavar és változtatni akarok rajta

a szakítás nem tiszta, állítólag "amelyik kutya ugat, az nem harap" és az olyan srácok is akik nem tekintgetnek/flörtölnek jobbra-balra, azok is félreléphetnek

hiába tisztelik a párjukat


kipróbálom, hogy megnézem cigi nélkül....


csak nem értem még mindig miért köti ezt a dolgot a párom a cigihez

ha ő valamire megkér, én nem mondom neki azt, hogy:

"csak akkor, ha te..."

itt valójában csak ez érdekelt miért állít feltételeket

2011. márc. 1. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!