Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátomtól kérek vmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomtól kérek vmit, cserébe miért kér vissza mást? Jelzem nem apróságokról van szó!

Figyelt kérdés

pl. kértem tőle, hogy fejezze be az "ártatlan" flörtöléseket, nem, majd ha én leszokom a cigiről. amin amúgy lassan egy éve stresszelek, hogy lerakjam - tehát nekem nehéz.

én mondtam, hogy nem egyenrangú a kettő, mert amíg ez bennem bizalmatlanságot okoz, a cigi ezt veled nem teszi.


2011. febr. 19. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekes... Viszont, a helyedben elgondolkodnék azon, hogy mennyire szeret téged, ha nem hajlandó letenni a flörtölésről, annak ellenére sem, hogy erre többször megkérted!
2011. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom, az én párom első szóra letette a cigit mikor megkértem rá.

Biztos zavarja annyira a büdös szád, mint téged a flörtölés.

2011. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%

"pl. kértem tőle, hogy fejezze be az "ártatlan" flörtöléseket, nem, majd ha én leszokom a cigiről. amin amúgy lassan egy éve stresszelek, hogy lerakjam - tehát nekem nehéz."


De, pontosan, hogy egyenrangú a két dolog. A büdös cigi szag is undorító, el sem kellett volna kezdeni de a flörtölés is gáz.

2011. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
előtte nem dohányzom, max napi 3 szál!
2011. febr. 19. 12:57
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

Napi 3 szál bőven elég, hogy meglegyen tőle a bukéd.

Ha valaki bagós, azt érezni rajta, ruháján, stb.

2011. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Napi 3 szál? omg

Rajtam már egy után lehet érezni. A ruhák átveszik a szagát.

2011. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

hú hát ez botrány komolyan:D

nem egyenrangú.

Nekem is volt olyan pasim,aki nem dohányzott.Én meg előtte nem dohányoztam.Szépen finom friss illatú ruhában flangáltam,gyakran mostam fogat,sose lehetett rajtam érezni!Viszont az,hogy annak ellenére,hogy te vagy barátnője más lányok után kajtat és flörtöl,hát neharagudj de ez már igenis kiakasztó!Én dobnám ezt az alakot.

2011. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

a lényeg amíg a flörtölés bizalmatlanságot kelt bennem, vele ezt nem teszi a cigi

tehát nem egyenrangú a kettő

a kérdésemre várom a választ, miért kér cserébe bármit?

mmiért üzletel egy kapcsolatban?

akkor miért nem külön kéri, hogy ne cigizzem???

miért feltételként kéri???

én nem flörtölök, HA te nem cigizel.


ez itt a kérdés.

2011. febr. 26. 14:49
 9/22 Norb66 ***** válasza:
pff hagyd el ha ennyit nem tud neked megtenni. Márpedig a flörtölés azért...
2011. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

bohócoké a világ.csináljátok csak a kis játékot,majd rájöttök milyen jól jártatok mind a ketten.

az ide illő mondás:megtalálta a zsák a foltját.

2011. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!