Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátomtól kérek vmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomtól kérek vmit, cserébe miért kér vissza mást? Jelzem nem apróságokról van szó!

Figyelt kérdés

pl. kértem tőle, hogy fejezze be az "ártatlan" flörtöléseket, nem, majd ha én leszokom a cigiről. amin amúgy lassan egy éve stresszelek, hogy lerakjam - tehát nekem nehéz.

én mondtam, hogy nem egyenrangú a kettő, mert amíg ez bennem bizalmatlanságot okoz, a cigi ezt veled nem teszi.


2011. febr. 19. 11:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Bizonyos szempontból összemérhető a kettő:

Neki lehet, hogy ugyanolyan örömet okoz, ha három nővel összemosolyog, mint neked a három szál cigi. Lehet, hogy ugyanolyan nehéz neki erről lemondania, mint neked.

Benne is szülhet bizalmatlanságot a cigarettázásod, pl. látván, hogy nehezen megy neked a leszokás, fél attól, hogy nem is teszed le soha, és ő nem akar dohányos társat magának.


Szóval szerintem ugyanabban a cipőben jártok: mindketten kifogásokat kerestek, hogy miért ne szokjatok le valami másiknak nem tetsző szokásotokról.

2011. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

az utolsó szó itt az elgondolkoztató

a cigi az szokás.

a flörtölés félek, jellemkérdés, nem szokás....

2011. febr. 26. 18:21
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is cigizek de barátom ilyet csinálna, meg mondana már lerúgtam volna fél heréjét. :D Na meg viszlát!
2011. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

csakhogy olyan szitukban, amikor pl egy haveri körben állunk az utcán beszélgetünk és jön egy csaj az összes haverból az én barátom az egyetlen aki utána forog és követi a tekintetével, ilyenkor tiszta ciki lenne, még hangot is adni neki....

mindent úgy csinál, hogy engem ellehetetlenít olyankor

2011. febr. 26. 18:31
 15/22 anonim ***** válasza:

Már Ne haragudj de minek viseled el? Én biztos nem tudnám, én egyszer nyáron mikor kicsit másképp viselkedett pasim mert balesete volt, és lényeg hogy néha megnézett egy két nőt, na persze nem ennyire feltűnően és nem is sokáig, én meg elmondtam neki hogy ez engem zavar és jó lenne ha befejezné vagy mi fejezzük be, azt mondta jó és hogy bocsi hogy ezt tette, de nem mindig volt szándékos. Amúgy az előző kommentelő vagyok..

Nem tudom de én tuti pofán vágnám, főleg ha még direkt utána is tekinget. Valamit csinálj mert ennek semmi jó vége nem lesz, csak szenvedni fogsz ő meg röhögni hogy büntetlenül nézheti a nőket.

2011. febr. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mit szenvedsz ezzel a kevés cigivel egy éve? Vagy rakd le tényleg, vagy vállald fel, hogy dohányos maradsz, és akkor a barátod nézhet egy nemdohányzó nő után.


Nem lehet, hogy mindketten a meddő ellenállás csapdájába estetek? Lásd: [link]

2011. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

kedves utolsó az oldalakon egy rakáselvi hibáról, az inger-gondolattá válásától kezdve a viselkedésig és annak hatásain át mindent láttam, csak azt nem amiről írtál, ez a "meddő ellenállás csapdájáról" nem

ami takarhat olyasmit mint a ha te nem, akkor én sem típusú ördögi kört, vagy mire gondoltál?

2011. febr. 28. 12:47
 18/22 anonim ***** válasza:
Kettövel ezelötti vagyok mondtam màr hagyd a francba azt a pasit nem èrdemli meg hogy vele legyèl föleg hogy màs nök bàmulàsa kicsit màs mint elszivni egy cigit amùgy ide a rozsdàs bököt ha leteszed a cigit ugyan ùgy bàmulni fogja öket ezt akkor fogod megtudni javaslom pròbàld is ki, leteszed mondjuk egy hètre szòlsz annak a kedves pàrodnak ès ha tovàbbra is nèzi öket lèpj tovàbb persze csak miutàn tökön rugtad, ha meg nem nèzi öket akkor pròbàld meg letenni persze ne rögtön hanem fokozatosan. Bàr èn mèg mindig ugy gondolom ilyen fa...al èn szòba se àllnèk. Sok sikert. NiCa
2011. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Meddő ellenállás (reaktancia)


A reaktancia az a vágy, hogy az ellenkezőjét tedd, mint amit valaki akar tőled. Abból a belső szükségből ered, hogy a szabad választási jogod korlátozására irányuló kísérletet visszaszorítsd. Ez gyakori lázadó tizenéveseknél, de minden szabadsággal és/vagy választással kapcsolatban észlelt, fenyegetésre válaszul adott, hatalommal szembeni ellenállási kísérlet reaktanciának minősül.


Az egyénnek lehetséges, hogy nem lenne szükséges egy bizonyos viselkedést követni, azonban a tény, hogy nem teheti, arra ösztönzi, hogy meg akarja tenni.


Érdekes tény: a „visszafelé pszichológiája” annak megkísérlése, hogy a reaktancia segítségével hatást gyakoroljanak az emberekre. Mondd valakinek (különösképp gyerekeknek) hogy tegye az ellenkezőjét annak, amit igaziból szeretnél és fellázad, majd végül azt teszi, amit te akartál!"

2011. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

kedves 20:29-es:

a fordított pszichológia nem jött be

már próbáltam nyitni, hogy együtt vesézzük ki a csajokat, az eredmény az lett, hogy amelyik csaj 200 méterre volt, arról is elkezdett zengeni....

olyan nyitott lett, hogy akárhova mentünk, akárhol voltunk, mindig más csaj volt a témánk.

hát nem bírtam és rá szóltam, hogy engem nem érdekel milyen a csaj segge, ha tehén, akkor sem, meg a csizmája sem!

kedves 19:45-ös

miért szakítóok ha valaki párja lesi a csajokat, meg flörtöl?

megoldhatatlaaaan???

2011. febr. 28. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!