Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt vele? Nem érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele? Nem érzem hogy olyan mint régen.

Figyelt kérdés
Párommal ősszel összeköltöznénk. Úgy érzem ő jobban szeretné talán mint én. Megbeszéltük hogy közös kocsink lesz mert nekem most nem lesz pénzem sajátra de kocsival kell járnom a nagy távok miatt. Mostanában akarja lecserélni, de úgy csinál mintha semmi közöm nem lenne hozzá. Ha megbeszéltük hogy közös lesz akkor van hozzá közöm hogy milyen legyen? Illetve a múltkor elment egy ismerőséhez vagy 2és fél óra volt mire visszaért, előtt azt mondta kirak egy plázában, visszafele meg felvesz. Mondtam neki hogy inkább megvárom nála (egyedül lakik), azt mondta: Ott biztos nem. Miért mondta ezt? És így akar velem összeköltözni? Tény hogy végül nála vártam meg de ez a visszakozás most feljött bennem pedig 2 hónapos történet.
2011. febr. 19. 01:12
 1/7 anonim válasza:
Megcsal, van valakije!
2011. febr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 hónapja történt? Azóta nem történt ilyesmi??? Az "ott biztos nem"-re pedig csak annyi, hogy jó nagy bunkó a te barátod:D Én a helyedben elgondolkodnék az összeköltözésen! Én 4 éve élek együtt a párommal, közös kocsi, közös minden, vannak veszekedések, de ilyet azért nem szólt volna be soha!

22/L

2011. febr. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És csak most jutott eszembe hogy nekem ezt mondta (az egy dolog hogy végül ott maradtam) de mivel külföldön dolgozik, nincs aki ránézzen a lakásra, illetve van, az exe. Ő szokott oda járni a lakásba mikor ő kint van. Bezzeg én 2 órára nem maradhattam. Mivel mégis ott maradtam felejtsem el ezt az ügyet?
2011. febr. 19. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kételkednék benne, nem tudnám elfelejteni. Mi z, hogy ott biztos nem várhatod meg? Rávágtam volna, hogy miért? ne tán van valakid? Én ilyen vagyok.
2011. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az exe??? Atyaúristen:D
2011. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én arra gyanakodnék, hogy valamit rejteget előled!

Úgy feltúrtam vna a házát hogy olyat még nem látott ha ilyet mondd!

Érdekes és elgondolkodtató.

Hogy hogy megengeded neki h az exe járjon a lakására??? Én akkor sem örülök ha az után 5m-es távolságba kerülnek egymással :D

2011. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
20/l voltam (utolsó)
2011. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!