Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy családban látott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy családban látott minta miatt, de nem úgy viselkedik mikor sírok, mint ahogy azt kellene. Szeret egyáltalán?

Figyelt kérdés

Egyszer képes volt elaludni úgy, hogy én fájdalmas arccal zokogtam...másnap, mikor ezt megmondtam neki, letagadta, mert hogy ő nem vette észre. Egy másik alkalommal kocsival utaztunk, ő vezetett, akkor is sírtam, mert a nővére előtt nem fogta a kezemet, elkezdtem könnyezni. Kérdezte mi a baj, elmondta hogy alaptalan a bajom, még ő háborodott fel, nekem vágja hogy nem ért meg. Hát basszus én ha meglátnám sírni, addig ölelgetném, szeretgetném, puszilgatnám amíg szusszal bírom. De ő nem az az ölelgetős fajta, máskor is inkább cirógat, babusgat.

Mondta hogy az édesapja egy vita után otthon olyan az Anyukájával, mintha idegen lenne, meg a barátommal is...És még istenes is, hogy ő nem teljesen olyan mint az Apja.

Mit gondoltok? Szeret egyáltalán? Vigasztal egy kicsit, de mintha semmi reakciót nem váltanék ki belőle..soha nem voltam sírós, de már sokszor megkönnyezem mert apróságokból úgy látom, nem szerelmes belém.

Pedig állítólag olyan lány vagyok akit mindig is elképzelt magának.

Eddig mindenki elutasította, és úgy érzem titokban hogy örül hogy egyáltalán van valakije, tetszem is neki, megértjük egymást, de nem szerelmes...ráadásul már kezd előjönni az "apja-féle" bunkóság is...4 hónap után.

Mit gondoltok?

23/f, 19/l


2011. febr. 18. 22:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Moszuke

2 db 82%os kommentelő van.

2011. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez hasznos információ volt, de igen, én az a 82%-os vagyok, aki megszólt, amiért annyit emlegetted a nemiszerved:)
2011. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Félre értettetek...EGÉSZ NAP nem fogta meg a kezem, nem ölelt meg, kiment előttem a kapun, és ami még bánt, hogy akár az ő, akár az én családom előtt nem beszél hozzám.

Nem sírok egyfolytában. Max 5-6szor került rá sor...

Pozitív ember vagyok, felé is kimutatom, egyébként meg egyformák vagyunk, mintha klónoztak volna minket...

Elfogad. Ő sem tökéletes. Mellesleg nem épp 4 hónapnál van ott az ideje, hogy ne hordjon a tenyerén. Amíg nem viselkedett néha közömbösen, addig kicsattantam a boldogságtól...

2011. febr. 18. 23:17
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak van igaza, pl. én sem nagyon tudom kezelni a sírós helyzeteket annak ellenére hogy már jópárban volt "részem" (25F), ennek biztos sokmindenhez van köze, család, szokások, fene tudja.

Egyébként ilyenek ezek a fiúgyerekek, vagy hasonlítanak az apjukra vagy teljesen az ellentéteik, köztes lehetőséggel alig találkozni.


@Moszuke: ez az, te vagy a rock'n'roll! :D

2011. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Családmi minta miatt nem tudja úgy kifejezni az érzését, ahogyan kellene, gyakori probléma, és sajnos nálam is ez van :SSS... Sajnos ez jön magától, így kell elfogadni, nagyon nehéz lesz, de hidd el hogy borzalmasan szeret téged (mivel ilyen a modora = nem sok barátnője volt = nagyon megbecsüli, hogy vagy neki)


Tűrd amíg lehet,és te is úgy viszonyulj hozzá.. hátha észre veszi magát..

2011. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor lehet mégis másnak van igaza és elmúlt az érzelmei egy része. De próbáld inkább tőle megtudakolni.
2011. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülyeségeken kiakadsz, persze, hogy nincs energiája babusgatni téged. Képzeld el, ha ő sírná el magát ötpercenként.
2011. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Moszuke ***** válasza:
100%

///A kérdező kommentje:

Félre értettetek...EGÉSZ NAP nem fogta meg a kezem, nem ölelt meg, kiment előttem a kapun, és ami még bánt, hogy akár az ő, akár az én családom előtt nem beszél hozzám.///


figyu ezen most elgondolkoztam picit. főleg az a "kiment előttem a kapun"


ajánlanék egy könyvet. tudom, nem divat manapság az olvasás de a netről letudod kaparni .pdf vagy mittomén-milyen formátumban valahonnan.

nem kell megvenni, vagy kikölcsönözni.

kb 90-100oldalas.

////Gary Chapman - Egymásra hangolva/////

párokról szól, szeretetkimutatásról, esettanulmányokkal (példákkal), könnyű nyelvezettel ergo érthető meg minden



és ha nagyon sok a szabad időd van még egy.

de ha mind kettőt kiolvasnád akkor kezd ezzel:

/////Barbara Pease - Allan Pease - Miért hazudik a férfi, miért sír a nő.pdf////


ha nagyon érdekel és nagyon nem találod a neten átküldöm msn-n. küldesz e-mailt cserélünk msn címet és átküldöm szívesen.

kegyetlen hasznos cucc mind kettő. én csak pislogtam olvasás közben:) rám nagy hatással voltak/vannak.


a felső az alap 5 szeretet nyelvről szól amin az emberek közvetítik egymásnak a szeretetet.

az alsó pedig általánosan a férfi és a női lélekről ,a különbözőségekről és a kommunikációs űrről és hogy azt hogyan lehet/kéne áthidalni.

mind kettőben vannak esettanulmányok (más párokkal példák)

a könnyebb érthetőség miatt.


ezek a könyvek több évnyi befásult házasság és megunt kapcsolatokhoz lettek kitalálva nem laza 4hónapos problémák kezelésére...


és hát.. kell hozzá némi intelligencia hogy felfogd mit olvasol. és hajlandóság ahhoz hogy elfogadd a hibáid és akarj változtatni.

ugyanez a pasidra is igaz. ő sem tökéletes ez tény.

ha akarjátok megtudjátok csinálni és önerőből jobbá tudjátok tenni a kapcsolatot.

2011. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Moszuke!

Írtam privit:P

2011. febr. 19. 00:03
 20/20 Moszuke ***** válasza:
na. akkor ezt bezárhatom..:)
2011. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!