Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy családban látott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy családban látott minta miatt, de nem úgy viselkedik mikor sírok, mint ahogy azt kellene. Szeret egyáltalán?

Figyelt kérdés

Egyszer képes volt elaludni úgy, hogy én fájdalmas arccal zokogtam...másnap, mikor ezt megmondtam neki, letagadta, mert hogy ő nem vette észre. Egy másik alkalommal kocsival utaztunk, ő vezetett, akkor is sírtam, mert a nővére előtt nem fogta a kezemet, elkezdtem könnyezni. Kérdezte mi a baj, elmondta hogy alaptalan a bajom, még ő háborodott fel, nekem vágja hogy nem ért meg. Hát basszus én ha meglátnám sírni, addig ölelgetném, szeretgetném, puszilgatnám amíg szusszal bírom. De ő nem az az ölelgetős fajta, máskor is inkább cirógat, babusgat.

Mondta hogy az édesapja egy vita után otthon olyan az Anyukájával, mintha idegen lenne, meg a barátommal is...És még istenes is, hogy ő nem teljesen olyan mint az Apja.

Mit gondoltok? Szeret egyáltalán? Vigasztal egy kicsit, de mintha semmi reakciót nem váltanék ki belőle..soha nem voltam sírós, de már sokszor megkönnyezem mert apróságokból úgy látom, nem szerelmes belém.

Pedig állítólag olyan lány vagyok akit mindig is elképzelt magának.

Eddig mindenki elutasította, és úgy érzem titokban hogy örül hogy egyáltalán van valakije, tetszem is neki, megértjük egymást, de nem szerelmes...ráadásul már kezd előjönni az "apja-féle" bunkóság is...4 hónap után.

Mit gondoltok?

23/f, 19/l


2011. febr. 18. 22:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Négy hónapja vagytok együtt, és te folyton bőgsz. Valószínűleg egyszerűen nem tudja kezelni a helyzetet, vannak ilyen típusú emberek. Én is lány vagyok, de nekem ez az egész olyan "keresek-már-valamit-amin-hisztizhetek"-stílusú dolognak tűnik.

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, lehet, hogy én értelmeztem félre, de szerintem nincs igazad, ha ezzel jössz neki.18/L

2011. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki az elején, hogy túlérzékeny vagyok. De sírós nem voltam sohasem...nem hisztizek neki, csak csendben folynak a könnyeim, amíg tudom visszatartom. Nem tehetek róla, fáj ha azt látom valamiből, hogy nem szerelmes belém...
2011. febr. 18. 23:00
 3/20 Moszuke ***** válasza:
54%

mi a f*sz van veled? mért kell minden fasságért bőgni? hülye vagy? kelljé már fel..

te minden apró f*szságon elkezdesz bőgni.. hidd el én nagyon érzelgős srác vagyok. már túlságosan is.

épp a minap adtam egy medált a kedvesemnek és én voltam az aki átadáskor majdnem elbőgte magát.. a párom erős csaj visszatudja tartani az érzéseit.. ami néha zavar is, de leszarom. majd bőg ha lesz rá komoly oka.

megértem, hogy az embereknek más az inger küszöbük bőgés terén.

tehát a lényeg hogy tényleg eltudok érzékenyülni meg minden f*sz.. de ne haragudj ha te lennél a barátnőm én is elaludnék melletted... mert ha lépten-nyomon bőgne a párom egy idő már leszarnám.. és igazából kiábrándító lenne.. térjél már észhez ne legyél emós.

f*szt kell bőgni mindenért?

aki nálam érzelgősebb annak már baj van a fejével.


nem gondolod ha minden szarért bőgsz akkor az embernek nincs energiája napi 48x téged minden erővel nyugtatgatni?

mért akarod bőgéssel kivívni a szeretetét, a figyelmét? nem vagy te csecsemő b+

2011. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előttem szólóval.

ha szerinte alaptalan, amiért sírsz, akkor persze h nem tud mit mondani. lehet h már unja. vagy tényleg csak nem tud mit kezdeni a helyzettel.

2011. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Moszuke, te ép vagy? Ennyire nagyra vagy a f*rkaddal, hogy ennyit emlegeted?
2011. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne értsd félre amit mondok.


Ha minden apróságon elsírod magad, akkor persze, hogy nem fogja lereagálni. Nem fogta meg a kezedet, és te elsírtad magad. Ez kívülről hallva azért eléggé durva. Mármint hogy ilyenek megríkatnak.

Vannak emberek, akiket ez kevésbé hat meg. Lehet, hogy ő is ilyen. Valószínűleg ezért nem látod túl gyakran zokogni. És ha látná, szerintem a babusgatásra nem fog vágyni, mert az egész helyzetet férfiatlannak, helytelennek ítélné, és utálná, hogy tudod, hogy ő képes sírni.


Szóval kicsit acélozódj meg, mert más ember (és ez így van jól), mint te.

Lehet, hogy nem "nem úgy viselkedik mikor sírok, mint ahogy azt kellene", inkább szerinte máshogy kell viselkedni, és szerinte helyes amit tesz. Nem rossz amit tesz, hanem más. És nem jó, ahogy Te gondolod, mert más meg téged tarthat nyálasnak. Mások vagyunk, egy kapcsolatban az ilyen dolgokat meg kell ismerni, és kezelni kell tudni. Ha nagyon zavar, akkor ülj le vele, és higgadtan, mint itt is mondd el neki, hogy ez téged bánt (nem biztos, hogy érteni fogja, mi bajod), vagy mikor sírhatnékod van, akkor másokat keresel meg, és csak ritkábban zokogsz neki....

2011. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Moszuke ***** válasza:
nyugi öreg ezekkel így kell bánni mert ha a kisujjad nyújtod letép a karod, azért vagyok bunkó és lekezelő:) f*szom!
2011. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

"Nem tehetek róla, fáj ha azt látom valamiből, hogy nem szerelmes belém"


Jéézusom. Hattyú halálát ne itt, kérlek. Nem lehet, hogy túldramaturgizálsz dolgokat?

Ha eldöntöd, hogy Ő nem szeret, akkor addíg fogsz az idegeire menni, amíg tényleg kidob. Bízzál a párodban, mert megtérül!

2011. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A csendben folynak a könnyeimet a férfiak nem szokták észre venni.És nem is tudnak vele mit kezdeni.De ha férfi lennék,és bármennyire is imádnálak,igen elgondolkoztatna,hogy ha 4 hónap alatt állandóan bőgsz, mert nem fogta meg a kezed,világrengető problémákon,akkor mi lesz 20 év múlva 2 gyerek után.

Nem minden férfinek jön be ez a könnyes világfájdalom.

Mert nevetni,felszabadultan szórakozni sokkal jobb.Csak nehogy találjon egy nevetős lányt.

2011. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Moszuke:


Köszi a tanácsot, "öreg", majd ha beleszbulok, hasznát veszem:P

2011. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!