Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van? :S

Figyelt kérdés

Van egy srác,14/F és 14/L vagyunk.Úgy 7-8 hónapja ismerem,együtt jártunk előkészítőre.Rengetegszer vettem észre,hogy néz,és volt egy csomó jel,hogy esetleg bejövök neki...

Erre egy hónapja kiderült,hogy van barátnője.De végülis úgy,hogy "szidta",mert a csaj negyvenvalahány pontos felvételit írt(összesen),én meg 91-eset,és hogy "jajj,ha a bnőm olyan okos lenne,mint te...",meg "adj már a kis buksikádból:P"...úgy köszönt el,hogy "pápuszi(K)"...öö... aztán volt egy verseny,amin mindketten résztvettünk,és utána,míg vártuk az eredményhírdetést, vagy 1 órán keresztül dumáltunk(jó,ott volt egy osztálytárs is,de végig rám nézett,rám figyelt...) Aztán hétfőn úgy köszönt el,hogy páá(L)... na én most nem tudok kiigazodni rajta.Mi a véleményetek?


2011. febr. 18. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mar el is felejtettem, mennyire felkavaro problemai vannak egy 14 evesnek.

A helyzet, hogy szerintem tetszel neki (felteve, ha nem mindenkit pa puszil, csak teged.)

Az egyetlen kerdes, hogy akarsz-e egy olyan fiu baratnoje lenni, aki a tavolleteben "szidja" a baratnojet, mert hidd el, veled sem lesz majd maskepp.

Ez az evek meg a tapasztalat.

26/N

2011. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sztem tutira tetszel neki!:)

de vigyázz az ilyeneknek nem nagyon kell még a csaj....szal nem szidná a bnőjét a háta mögött,ha igazán szeretné és nem vágyna arra,hogy másmilyen legyen a lány,ha igazán szeretné...


bár...azis lehet,hogy ez csak vmi taktika,hogy téged dicsérhessen,hogy igy bókoljon neked:):)

2011. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

26/N:köszi a választ.Hát,ahogy ismerem,nem pá puszil mindenkit...:)

18:20-as:köszi a választ.Amennyire tudom,nem szerelmes belé(jó,valamelyik nap a csaj írt neki egy szívet az üzenőfalára fészbúkon,ő visszaírt,de nemhinném...) Én úgy vettem le,hogy engem akar dícsérni...

2011. febr. 18. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor meg hajrááá:):):)
2011. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!