Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire komolyak a 20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire komolyak a 20 év körüli fiúk? (kb. egy 17 éveshez képest)

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 13:53
 1/6 anonim válasza:
A kor különbség ne okozzon gondot.
2011. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a kor a lényeg...van aki 17 évesen komolyabb,mint egy 20-onéves :)
2011. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%-kal komolyabbak, mert 15%-kal idősebbek.
2011. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a komolysag nem csak az eletkortol fugg.Vannak huje 20-30 eves,es komoly tizedevesek is.
2011. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem komolyabbak. Van sok 20 éves ismerősöm és sok 17 éves is. Egy 20 éves is tud olyan komolytalan lenni mint egy 17 éves.

Én se vagyok komoly, pedig 20 éves vagyok, elvileg felnőtt ember. Múltkor nekem és pár ismerősömnek (18-20 évesek) Csókolommal köszönt egy kislány:D úgy ki nevettük mint a huzat mert furcsa az hogy egy gyerek így köszön, mert mi is nemrég még gyerekek voltunk.

2011. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, mint sok minden, ez is emberfüggő. Nyilván vannak komoly tizenévesek és komolytalan huszonévesek is, de átlagban azért egy huszonéves srác sokkal komolyabb. Elég csak körülnézni az utcán, de pl. öcsém pont 17 éves és igaz, hogy el lehet vele értelmesen beszélgetni elég sok dologról, azért elég gyakran kijön, hogy milyen gyerekesen gondolkozik még.

21F

2011. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!