Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 30 éves, én 25 vagyok, és ő nős, gyereke van, én egyedülálló vagyok.

Elkezdett bámulni, én felfigyeltem rá, és állandóan mosolygott rám, aztán kb. 3 hét után nekem is elkezdett tetszeni ez a dolog, ezért viszonoztam a mosolyát.

Az a lényeg, hogy majd találkozni akar velem hamarosan egy hétvégén, mert beszélgettünk azóta már párszor, és sajnos én benne is lennék, mert rossz a családi élete, azt mondta, elég labilis a dolog náluk.

Csak részemről még egy probléma van, hogy alacsonyabb nálam, de nagyon nagyon jóképű.


2011. febr. 18. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én vo,lt pasim is ilyen.Lehet uganaról a személyről beszélünk?Hol lakik?
2011. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A magasság nem jelenthet nagy gondot, de én semmi esetre sem kezdenék egy nős, gyerekes pasival, főleg, hogy el sem váltak... ha nem is a feleség lelkének épségét nézed, nézd a gyerekét... így még lehet esélyük, hogy megmentik a házasságot, és a gyereknek az lenne a legjobb... de ha valaki belekontárkodik, csökken ennek a lehetősége, és a gyerek issza meg a levét úgyis: viták veszekedések , válás... és akkor még nem beszéltünk arról, ha a te szived törik össze. Gondold meg! Sok helyes pasi van még a földön. Ha a pasinak nincs annyi esze, hogy inkább a családja "megmentésén" dolgozzon, hanem megy a f*rka után, legalább neked legyen, gondold magad az ő helyzetükbe.


Minden jót!

2011. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ha alacsonyabb nálad, akkor lapát. Kész. Ez büntetlen' nem maradhat.

(Az, hogy kertészkedne (egyik meleg ágyból ki, másikba be), lényegtelen. Hogy család megy szét emiatt, az is. És ugye tudod, mi a HKHV...)


De hogy komoly is legyek: találkozz vele, és arról beszélgess, hogy mi baj van a családjában, hátha tudsz neki mondani valamit, amivel rendbe tudja hozni. Ne d*gjatok, hanem szépen vezesd vissza a családjához. ;)

2011. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne taliz vele,ugyis csak szexre kellesz neki.Sok pasi ilyen.Élvezi minél több nőt megtud kapni.De a feleségét nem fogja elhagyni érted!
2011. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszadoval értek egyet.Hidd el ha jót teszel segítesz másnak,neked is jobbra fordul az életed,találkozni fog álmaid férfijával ,aki független.
2011. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudjátok, miattam senki nem fogja elhagyni a családját, mert én nekem most csak 'arra' kellenek a pasik, nem akarok elszakítani a családjától, majd ha akar, úgyis elválik. :)

Amúgy meg nem én lennék az első, akivel megcsalta a feleségét.

2011. febr. 18. 11:19
 7/10 anonim ***** válasza:

ne legyél hülye!25 éves fiatal nő vagy, keress olyan férfit,akinek nincs családja...belegondolsz hogy elvennéd a kisgyerek(ek)től az apját? lehet hogy rossz a családi életük, de ha elválnak,ne te miattad legyen, hanem azért mert olyan rossz már otthon a helyzet!

maximálisan megértelek,énis voltam olyan helyzetben mint te... 2 hónapig titokban találkoztunk...aztán megtudta a felesége és nagykéssel támadott ránk. én azóta azt mondom, házas emberrel soha!

2011. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11:13 vagyok.

Én is a gyereket sajnálnám a legjobban, a mi csláadunk hasonló helyzetben volt amikor én voltak gyerek. Fater megcsalta anyát, otthagyott mnket miatta és onnantól semmi nem olyan volt mint kellene. Egy gyereknek családban a helye, nem csonkacsaládban. Lehet te úgy gondolod, miattad nem hagyná el, de ha mégis? Utána meg te dobod, mert csak szexre kell, és csóri 2 szék közül a pad alá esik. Se család, se nő. Keress mást!

2011. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az okés, hogy te most ezt az időszakodat éled, de gondolj bele. Mi lenne, ha te lennél a feleség, és a férjed máshoz menne? Mit gondolnál a másik nőről? És ezek után a férjedről?


Ha van lelkiismereted, nem ilyennel kezdesz. Attól még, hogy ő volt olyan undorító, hogy nem te lennél az első, akivel megcsalja a feleségét, neked még nem kell beállni a sorba. Legyen benned annyi, hogy legalább te nem kezeskedsz ebben az ügyben. Találhatsz egy csomó facér pasit ezen a földön, akinek nincs családja.

2011. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze ez a duma, hogy megszánd, megkurficoljon aztán olaj. Szóval szerintem első körben nagyon utána kellene nézni ennek a hatalmas családi balhénak, ami lehet nincs is.
2011. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!