Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 1 év alatt nem lett szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 év alatt nem lett szerelmes belém, akkor már sose fog?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatról van szó, szinte minden nap beszélünk telefonon vagy interneten 2-3 órát. Már találkoztunk is, és töltöttünk együtt több napot is egymás után. Beleszerettem, de visszakérdeztem, és ő meg nem szerelmes, csak kedvel. Azt mondta, hogy talán most kezd kialakulni vmi, de egyenlőre nem szerelmes és azt sem érti, hogy én hogyan tudtam beleszeretni csak a beszélgetéseink által, mikor élőben keveset találkoztunk eddig is. Ha ő nem szeretett meg a beszélgetéseink és a találkozóink alatt, akkor valószínűleg már nem is fog? Csak barátnak vagy beszélgetőtársnak tekint? 30N
2011. febr. 18. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kevesebb az esély rá így 1 év után de nem kizárt!

Bármennyi idő után lehet valaki szerelmes.Akár 30 évnyi barátság után is szóval ne aggódj.

Lehet hogy egy picit változtatnod kéne...

Mondjuk legyél vele passzívabb hogy ő keressen, ő akarjon téged látni, hívni. Ha megérzi azt, hogy elis veszíthet ha nem teszi jobban oda magát akkor összekapja magát talán és rádöbben, nekem mégis kell ez a nő és akkor eszébe jut hogy többet érez a puszta kedvelésnél.:)

2011. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetertek az elso valaszoloval,es a valaszom hatarozottan:a egy ev alatt nem lett beled szerelmes nem jelenti azt hogy sose fog. csakis toled fugg!!! vess be mindenfele noi praktikat,stb. tul passziv ne legy vele az se jo....de egy kicsit nem art.
2011. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kisnita ***** válasza:
75%
Túlzottan odaadó vagy, kiadod neki magad, elárulod az érzéseidet pedig ez nem egy normál kapcsolat, távkapcsolat. Szerintem van benned valami ami nem tetszik neki és próbál ellensúlyozni azokkal a dolgokkal amik tetszenek benned, de még nem tud hova tenni. Húzgáld előtte a mézes madzagot, legyél kicsit titokzatosabb, nem kell hangoztatni, hogy te oda vagy érte. Játssz kivárásra, ő lépjen először. A következő talit ő kérje és húzd egy kicsit az agyát! Picivel kevésbé mutasd ki, hogy mennyire várod már az újabb találkozást. A lényeg, hogy úgy érezze neki kell lépni, ő jobban akarja ezt az egészet mint te. Ha meghagyod neki a vadászatot, izgalmasabb leszel neki.
2011. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megpróbálom kicsit hanyagolni, hogy észre veszi-e, és hiányozni fogok-e neki. De ez nehéz lesz, mert közben úgy fogom érezni, mintha akkor nem lennék önmagam.
2011. febr. 18. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Masodik valaszolo vagyok es nem ertek egyet a harmadik valaszoloval.... nem minden esetben igaz hogy a legjobb ha nem adod ki az erzeseid...mindenkepp fontos hogy tudja fontos neked. es sok ido elteltevel mar hianyozni fog neki ha nem irsz,stb. nehez megfogalmazni de ha ugyes vagy a tied lehet. meg egy fontos dolog::: turelem rozsat terem!
2011. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kétlem h ha eddig nem szeretett beléd akkor ezután fog.egy év nagyon sok idő,már rég beléd kelltt volna szeretnie.a szerelmem és én akkor szerettünk egymásba amikor még sosem találkoztunk.
2011. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen más a véleményem erről az egészről.

1év nagyon sok idő, ha nem szeretett beléd eddig sajnos nekem az az érzésem hogy nem is fog.

Nem tudom, de nálam tart hamar beleszeretni valakibe vagy nála tart sokáig az érzés kialakulása.

De az biztos ha már több napot is töltöttetek el együtt akkor már az érzésnek előkellet volna jönni.

Szerintem légy kicsit ravasz, ne keresd és ne beszéljetek párnapig.Talán hat amit a többiek is mondtak hogy hiányolni fog,és rájön az érzéseire is.

Sok sikert, drukkolok!!

2011. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Jajj már, női praktikák meg vess be mindent... a szerelem az vagy jön magától vagy nem, erre nincsen praktika. Tipikus példája ennek, mikor kimondottan ellenszenves alakba szeretünk bele. Praktikákkal a férfi érdeklődését tudjuk felkelteni, de szerelmet a részéről nem biztosít. Amúgy a kérdésre a válasz: szerintem az ember a legelején érzi, hogy az adott illetőbe bele fog-szeretni vagy nem, de a szerelem minden esetben egy erős vonzalommal indul. Ilyen nincs, hogy majd beleszeretünk a másikba, főleg nem 1 év után...

25 N

2011. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!