Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kiment a divatból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiment a divatból a mackós fiu? "Aranyos vagyok, kedves vagyok". Minden megvan bennem ami kell egy lánynak, de mégsem vagyok jó senkinek.

Figyelt kérdés
Épp tegnap kaptam megint kosarat, megint elvagyok keseredve, most talán jobban mint általában, mert ez a lány tényleg nagyon sokat jelentett nekem. Senkinek nemkell már mackós aranyos fiu? Kort is írjatok:) 18/F
2011. febr. 17. 13:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hát értem, ennyit arról, hogy a lányoknak aranyos pasi kell:P
2011. febr. 17. 14:23
 12/18 anonim ***** válasza:
Mértékkel aranyos:)
2011. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne változz meg. Attól még, hogy sokan nem kedvelnek olyannak amilyen vagy még ne legyél a kedvükért másmilyen. Majd csak lesz valaki aki önmagadért fog szeretni.
2011. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
koszonom az epito jellegu kommenteket:)
2011. febr. 17. 14:57
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten a mackós fiúk jönnek be, a soványkák szerintem tök bénák. Nem tudok úgy rájuk nézni, mint egy valódi férfira, semmi férfias kisugárzás nincs. Most is mackós barátom van, igazi férfi...

18 éves vagy, nem életed végén jársz, ne add fel, lehet, hogy most csalódtál, de még sok mindent nem láttál, össze fog jönni ez :) Ráadásul magas is vagy, ebből baj nem lehet! :)

25N

2011. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
remenykedjunk:)
2011. febr. 17. 15:43
 17/18 anonim válasza:
plusz egy pont a mackós fiúknak^^ amíg nem jöttem össze a barátommal, nem tudtam, hogy bizony ez a típus sokkal jobban tetszik nekem:) többek között azért, valahogy plusz kilókkal együtt egy csomó kedvesség és közvetlenség is rájuk rakódik. és helyesek is:))
2011. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ugyehogyugye!:)
2011. febr. 17. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!