Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kiment a divatból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiment a divatból a mackós fiu? "Aranyos vagyok, kedves vagyok". Minden megvan bennem ami kell egy lánynak, de mégsem vagyok jó senkinek.

Figyelt kérdés
Épp tegnap kaptam megint kosarat, megint elvagyok keseredve, most talán jobban mint általában, mert ez a lány tényleg nagyon sokat jelentett nekem. Senkinek nemkell már mackós aranyos fiu? Kort is írjatok:) 18/F
2011. febr. 17. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem én se, hogy a velem egykorúk rá se néznek egy olyan pasira akinek nem szinte tökéletes teste van. Nekem pont a tökéletes testű pasik nem jönnek be. 15/L
2011. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Őszintén szólva nekem se jönnek be. Sőt nagyon szeretem a sovány srácokat, de volt amikor mackós fiu is tetszett. hidd el van aki pont az olyanokra bukik:)
2011. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem egy igazi medve volt a párom... talán csak a tenyere nem volt szőrős, meg a talpa :D sőt reggel megborotválkozott és délutánra már szúrt :)


Nagyon szerettem, de még túl éretlen volt nekem.


mindketten 20

2011. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
neked tetszenek a kövér csajok?Mert szerintem te nem mackos vagy hanem kövér ha nem jössz be a csajoknak...
2011. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, 180 centi magas 85-90 kiló körül mozgok. Szerintetek ez kövér?
2011. febr. 17. 14:12
 6/18 anonim ***** válasza:
Mackós= van rajta max 10 kg felesleg?Ez nem zavar, sőt ha én meglátok egy vékony srácot nem a szex ,hanem az ugrik be róla, hogy mikor evett utoljára.Tudom genetika is lehet ,de akkoris ez van.
2011. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Mackós Marci kiment a divatból. Felváltották őt a Bömös Berci, Vállalkozó Vili és Megcsináltam Misi.
2011. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Amúgymeg igen, nekemis azok a lányok tetszenek inkább akiken van valami fognivaló:)
2011. febr. 17. 14:16
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a súlyoddal van gond,hanem az aranyossággal,hajlamosak vagyunk aranyos,bármit elmondhatok neki= haver alapon gondolkozni.Változtass hozzáálláson ,mert ha egy lánynak az az elsö benyomása rólad hogy "lelki szemetesláda" akkor baráti szinten fog rád nézni. 20/L
2011. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A mackó rég kiment a divatból, vegyél egy jó öltönyt, vagy zakót!
2011. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!