Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az arany már teljesen kiment...

Az arany már teljesen kiment a divatból?

Figyelt kérdés
Nyaklánc, fülbevaló, gyűrű, karkötő...?
2010. júl. 23. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Add be a zaciba, arra még mindig jó
2010. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem :)
2010. júl. 23. 01:14
 3/6 anonim ***** válasza:
cigányoknál még nagydivat:D
2010. júl. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem igen legalábbis nekem úgy tűnik mivel szinte alig látok vkin ha meg látok akkor egy fiún van egy vékony lánc ami sztem undorító, sztem egy fiúnak amúgy sem áll jól a fehérarany sokkal szebb v az ezüst. de ha neked tetszik esetleg akkor hordjad nyugodtan vagy olyan ruhát veszel fel amihez az a jó akkor tedd azt.
2010. júl. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az arany soha nem megy ki a divatból. Az egyik legértékesebb nemesfém. :)

Nekem van arany nyakláncom, az mindig rajtam van/kabala. Legtöbb ékszerem fehérarany-sárga arany mintás. A karikagyűrűm is ilyen, nehogy már azért ne hordjam, mert nem divat... Ráadásul a sok csilli-villi bizsu szerintem csúnya. A fiatalok hordják, de az én korosztályomon már nevetséges.

22/L

2010. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!