Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire toleráljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire toleráljátok ezt?

Figyelt kérdés

Szóval mennyire zavarna benneteket, ha a pasitok a barátnőitek adatlapját, képeit nézegetné facebookon, iwiwen stb...?

Én a saját pasimtól azt a választ kaptam, h nem tudja, csak kíváncsi volt...hát nem tudom:S


2011. febr. 16. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mennyire zavar, ha a párom fent van a facebookon???
2011. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. De ha azt mondja, hogy csak kiváncsi akkor szerintem higgy neki
2011. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
halál leszarnám. Nem lehet, hogy csak unatkozott?
2011. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Én a saját pasimtól azt a választ kaptam, h nem tudja, csak kíváncsi volt...hát nem tudom:S"


Ezt meg nem értem. Mit nem tud?? Te most nem a nőket kérdezed???

2011. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, hanem az, hogy folyamatosan csajok adatlapját és képeit nézegeti:)
2011. febr. 16. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Aha, szóval az a kérdés, hogy megkérdezted tőle, hogy szerinte a nőket mennyire zavarja, hogy ő más nőket bámul a neten?? És azt mondta, hogy nem tudja??? Akkor primitív vagy bunkó vagy tényleg csak te vagy nagyon féltékeny...

Most hogy megnéz egy képet, még nem fog megcsalni...

2011. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én utálom,hogy a pasim fentvan facebookon és az ismerős csajokat nézegeti akik igenis jól néznek ki. Meg amikor megjegyzi,hogy mennyire dögös ez a ruci,te is vehetnél egy ilyent...
2011. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jah hát az meg kifejezetten megalázó, ha összehasonlít a másik nővel:S bár velem még ilyen nem fordult elő eddig, de át tudom érezni.
2011. febr. 16. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az ég világon semmi bajom nincs azzal, ha a párom megnézi a barátnőim képeit, akik mellesleg már szinte közös barátok. Én is megnézem az ő haverjai képeit. Egyikőnk sem csorgatja a nyalát a másik barátai/ barátnői láttán, ez csak kíváncsiság/ unaluműzés. Egy egészséges kapcsolatban ennek nem kéne gondot jelentenie.

És az én párom soha nem tenne olyat, hogy bármilyen csajjal összehasonlítgat engem úgy, hogy abból én negatívan jöjjek ki, vagy hogy más csajok külsejét aktívan dícsérgeti.

2011. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor megkérdezem, hogy van-e kedve inkább velem foglalkozni, mert tudok egy remek programot. És már gombolom is ki a gatyáját. Garantáltan abbahagyja a nézelődést. 22/N
2011. febr. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!