Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogy toleráljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy toleráljátok a féltékenységet? Lányok, hogy lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

ha semmi okot nem adtok rá, de a lány mégis hisztizik, megsértődik, hogy "láttam ,h megnézted azt a csajt", vagy "miért beszélsz a volt barátnőddel és miért jártok még egy társaságba", ezt ti hogy kezelitek?

kérlek csak normális válaszokat írjatok.


2010. jan. 13. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
csak akkor lehet valaki féltékeny ha a párja okot adott rá, bármikor is, ha télleg nem csinált semmit nem adott rá okot nem lesz féltékeny, ha pedig valaki ilyen természetű az ilyen is marad, a pasi vagy elviseli vagy nem. :S
2010. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én eddig még csak a fordított esettel találkoztam, mikor a fiú volt kegyetlenül féltékeny. Tönkre is ment a kapcsolatunk, mert akárhányszor más srácokkal beszélgettem, folyton megkezdődött a hiszti, hogy biztos jól elvoltam velük, vagy hogy miért beszélek ilyen sok sráccal. Kértem, fogja vissza magát, egy ideig ment, aztán ugyanúgy folytatódott, tehát nem csitult. Egyszerűen aki ilyen típus, az nem tud megváltozni, vagy ha mégis, rettentő hosszú időbe telik.
2010. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hi,


A fiúk nagyon nehezen tolerálják a féltékenységet. A személyi szabadságuk gátlásának érzik. Magad kell meggyőznöd arról, hogy van-e oka a féltékenységednek! Ha nincs, akkor ne csináld. Az okatalan féltékenység tönkretehet egy kapcsolatot. Kérd meg a fiút, hogy legyen őszinte.

Ha látod, hogy megnézte a csajt, kérdezd meg miért tette? Adjon választ ! Majd 3-5-10 perc múlva Te is nézz meg egy pasit úgyan úgy mint ő tette. Látványosan, jó láthatóan!


Ugyan ez a régi barátnős helyzet is. Ha Ő buliba volt és ott volt a volt barátnője, arról Ő nem tehet (hacsak nem szándékosan volt ott). Én ilyenkor 1-2 nap múlva szoktam jelezni, hogy véletlen összefutottam a régi barimmal.


Ha adott okott a féltékenységre, akkor tedd Te is féltékennyé. Ha nem adott okot, akkor ne légy féltékeny, mert véget fog érni a kapcsolatotok!!!

2010. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szégyenlem de bevallom, hogy féltékeny vagyok, habár nincs okom rá. Mármint. Néha "bekattanok" és a "semmiért" is féltékeny vagyok. Ilyenkor jól összebalhézunk, de végül mindig kibékülünk.

Ha meg van is ok (pl párom megnéz egy másik csajt), akkor helyben képes vagyok mind a csajt mind a páromat megpofozni.

Irtó ciki, de ezellen nem lehet csinálni semmit szerintem. Ha valaki tud megoldást írjon!

2010. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1447-esnek osztom a véleményét, én is lány vagyok, és valahogy mindig összehozott a sors a betegesen féltékeny hisztis pasikkal. sokuk akkor is őrült nagy patáliát csinált amikor még nem is jártunk ha más pasival beszélgettem előtte v ilyesmi. persze így ezek miatt utána sem jöttünk össze. de aki ilyen az tényleg nem fog megváltozni, legalábbis abban a kapcsolatban nem. vagyis én még nem találkoztam ilyennel. max ha van egy kis esze akkor elgondolkodik és a következő kapcsolatában már okosabban viselkedik.
2010. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hehe. Nem szabad azzal foglalkozni, ha hisztizik miatta a lány. A lánynak kell megváltoznia. A gondolkodásmódján. Ez nem a te hibád. De mondjuk engem a sírba lehet kergetni az ilyen folyamatos szarakodással.
2010. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát őszintén szólva engem kiborít az exes téma....

Nem az ha pl. véletlenül összefutnak váltanak két három szót, arra nem vagyok dühös.

Viszont ne találkozgassanak, meg jópofizzanak meg telefonálgassanak órákat....

Mellesleg ti fiúk, lennétek egy légtérben a csajotok exével? ti jó néven vennétek? Vagy ha a csajotok odalibbenne az exéhez és jókat röhögcsélnének? kétlem h vigyorognátok....

Csak olyat tegyél, amit tudod hogy fordított esetben te is elviselnél.

2010. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 16. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!